En İyi Kore Dizileri 2019

0
173 views
En İyi Kore Dizileri 2019
- Sponsor Bağlantılar -

2019 yılının en çok izlenen en iyi Kore dizilerini sizler için derledik. İşte 2019 yılının yazına damga vuran; aşk, entrika ve romantizm dolu Kore dizileri…

En İyi Kore Dizileri ve Filmleri

  1. My First First Love 2

Konu: Dizi, aşkın o kafa karıştıran duygularını yaşayan bir grup arkadaşın gerçekte ‘ilk aşkın’ ne olduğunun farkına varması ve yolculuklarını konu alıyor. My First First Love dizisinin ikinci versiyonu olan diziyi Netflix üzerinden izleyebiliyorsunuz.

Başrollerini Ji Soo (Tae-O), Jung Chae-Yeon (Song-Yi), Jinyoung (Do-Hyun) paylaştığı dizinin yönetmeni ise Oh Jin-Suk.

En İyi Kore Dizileri 2019

  1. At Eightee

Konu: Dizi, 18 yaşındaki bir grup lise öğrencisi gencin etrafında dönmekte olup, Choi Joon-Woo adındaki bir öğrencinin başka bir okula transferini ve transfer olduğu okuldaki arkadaşlarıyla olan ilişkilerini anlatmaktadır. İki arkadaşına yardım ederek onların içindeki bulundukları ruhsal bunalımdan nasıl çıktıklarını konu alıyor.

Başrollerini Ong Seong-Wu, Kim Hyang-Gi, Shin Seung-Ho paylaştığı dizinin yönetmeni ise Sim Na-Yeon.

En İyi Kore Dizileri 2019

  1. Doctor John

Konu: Dizi, hastaların çekmiş olduğu gizemli ağrıları bulmaya ve onları tedavi etmeye çalışan bir grup doktorun etrafında dönmektedir.

Başrollerini Ji Sung ve Lee Se-Young’un paylaştığı dizinin yönetmeni ise Jo Soo-Won.

En İyi Kore Dizileri 2019

  1. Rookie Historian Goo Hae-Ryun

Konu: 19. Yy kadınların yaşamış olduğu cinsiyet ayrımcılığını ve bu ayrımdan kaynaklanan ön yargıları konu almakta olup, bir grup insanın bu ayrıma karşı nasıl mücadele ettiklerini konu almaktadır.

Başrollerini Shin Se-Kyung, Cha Eun-Woo, Park Ki-Woong, Lee Ji-Hoon paylaştığı dizinin yönetmeni ise Kang Il-Soo ve Han Hyun-Hee’ dir.

  1. Doctor Detective

Konu: Dizi, endüstriyel tesislerde meydana gelen kazaları ve ortaya çıkan hastalıkları araştıran Doktor Do Jung-Eun’un etrafında dönmektedir.

Başrollerini Park Jin-Hee (Doktor Do Jung-Eun) ve Lee Ki-Woo’ un paylaştığı dizinin yönetmeni ise Park Joon-Woo.

En İyi Kore Dizileri

  1. Class of Lies

Konu: Dizi, suç işleyen gençler ve suçların işlenmesinden dolayı mağdur olan gençler etrafında dönmektedir. Ancak suç işleyen gençler hiçbir tepkiyle karşılaşmadıkları için mağdurlarda bu nedenle korunamamaktadır. Ancak bu durum uzun sürmeyecektir. Çünkü okula bir gün bir öğretmen gelir ve durumu tersine çevirmeyi başarır.

Başrollerini Yoon Kyun-Sang, Keum Sae-Rok ve Jun paylaştığı dizinin yönetmeni ise Sung Yong-Il.

En İyi Kore Dizileri 2019

  1. Justice

Konu: Dizi, kardeşini bir cinayete kurban verdikten sonra intikam arayışına giren bir avukatın hayatını konu almaktadır. Ancak birinci önceliği intikam almak olsa da tek odağı para kazanmak olan kahramanımız için bu durum 7 yıl sürer.

Başrollerini, Lee Tae-Kyung, Seo Yeon-Ah, Song Woo-Yong paylaştığı dizinin yönetmeni ise Jo Woong

En İyi Kore Dizileri 2019

  1. Hotel del Luna

Konu: Dizi, şehir merkezinde bulunan ‘Hotel del Luna’ adında gizemli bir otelde geçmektedir. Otelin müşterileri sadece hayaletlerdir çünkü otelin yöneticisi olan IU bir hata yapmış ve 1000 yıldan fazla lanetlenmiştir.

Başrollerini, Jang Man-Wol (UI) ve Koo Chan-Sung’nin paylaştığı dizinin yönetmeni ise Oh Choong-Hwan.

En İyi Kore Dizileri 2019

  1. Level Up

Konu: Dizi, iflas etmiş bir oyun şirketini ayağa kaldırmaya çalışan ikili başlarda birbirlerinden nefret etsene bu nefret zamanla aşka dönüşecektir.

Başrollerini An Dan-Te ve Shin Yeon-Hwa’nın paylaştığı dizinin yönetmenliğini ise Kim Sang-Woo yapmaktadır.

Level Up
- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here