16 Eylül 2019 Burç Yorumları

0
779 views
16 Eylül 2019 Burç Yorumları
- Sponsor Bağlantılar -

16 Eylül 2019 günlük burç yorumları ile burçlar insanlara kariyer, sağlık, insan ilişkileri ve aşk hayatı hakkında birçok ipucu veriyor. Astroloji severler günlük burç yorumlarını okuyor.

16 Eylül 2019 Burç Yorumları

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan) 16 Eylül Yorum

İşinizle ilgili konularda sorumluluğunuz dışında kalan olaylarla çok fazla ilgilenmemeye çalışın. Siz üzerinize düşeni yapın ve yaşanan gerginliklerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışın. Özel yaşamınızda kendinize haksızlık ediliyormuş düşüncesine kapılarak kırıcı davranışlar sergileyebilmeniz muhtemel.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs) Bugün

Keyifli bir gün geçireceksiniz. Kişisel bakımınızı ve ruhsal enerji çalışmalarını yapabilirsiniz. Eşiniz sevgiliniz çocuğunuz la birlikte olun ve yüreğinizden geçen her şeyi ifade edin aşkın huzurun keyfine varın. İş hayatınızda yaratıcı yetenekleriniz her geçen gün ön plana çıkmaya devam edecek. Sevdikleriniz sizi yaşamınızın her alanında cesaretlendiriyor.

İkizler Burcu  (22 Mayıs – 21 Haziran) Burç Yorumu

Oldukça mücadeleci, cesur kararlı ve istekli bir ruh halini takınacaksınız. Yaşadıklarınızın istek ve hedeflerinizin tüm sorumluluğunu alarak yeni başlangıçlar yeni fikirler geliştirecek ve bunların zamanlamaları için çeşitli planlar yapacaksınız. Gelişmeler sizin istediğiniz hızda ilerlemese de yapacaklarınızı belirledikten sonra yavaş yavaş hepsinin gerçekleştiğini gördükçe oldukça mutlu olacak ve kendinize olan güven ve saygınızı daha da artacak.

Yengeç Burcu (22 Haziran – 22 Temmuz) Yorum

Zamanı ne kadar iyi ve hızlı değerlendirirseniz o kadar verimli ve faydalı sonuçlar elde etmeniz muhtemel. İş arkadaşlarınızla sohbete dalmadan keyfi konuşmalardan uzaklaşarak işinize yoğunlaşmış olmanız gerekiyor ki kazanasınız. Bugün maddi konularda sürpriz gelişmeler söz konusu. Maaşınızda artış olabileceği gibi beklediğiniz bir para da bugün sorunsuz bir şekilde size geri gelebilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 21 Ağustos) Günlük

Özel yaşamınızdaki gelişmelerin ön plana çıkacağı bir gün geçirecek gibi gözüküyorsunuz. Uzun zamandır inişli çıkışlı giden ilişkiniz nihayet raya giriyor. Arkadaşlarınızın size karşı farklı davranışları bu tavrının altında farklı nedenler olduğu düşüncesine kapılmanıza sebep olabilir Dikkat edin bu düşünce geri dönüşü mümkün olmayan tavırlar içine girmenize sebep olmasın.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül) Yorum

Enerjinizle hemen her şeyin üstesinden gelerek olumlu gelişmeler yaşacağınız bir gündesiniz. Görüşme ve toplantılarınızda fikirlerinizi kabul ettirebilir işinizle ilgili olumsuz konuları değerlendirmeye alarak iş arkadaşlarınızın da desteği ile çözüme kavuşturabilirsiniz. Uzun zamandır görüşemediğiniz dostlarınızla karşılaşabilir birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise partnerinizle yeniden aşk tazeleyebileceğiniz ilişkinizi güçlendirebileceğiniz bir gündesiniz.

Terazi Burcu (22 Eylül – 23 Ekim) Günlük

Fiziksel enerjiniz oldukça yüksek olacak bugün. Uyuyan ruhunuz coşku ile uyanıyor da diyebiliriz. Cesaretiniz ve aklını işbirliği halinde gerçekçi davranmanızı sağlayarak iş hayatınızda yeni kapıları aralamanızı sağlayacak. Maddi anlamda riskleri hesaplayarak hareket ettiğiniz sürece siz kazanacaksınız. Özel yaşamınızda ise oldukça hareketli bir gündesiniz. Sürpriz keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu (23 Ekim – 22 Kasım) Yorum

İstediğinizi bilerek hareket etmeniz size hemen her konuda avantajlar sağlayacaktır. Bugün ruhsal enerjiniz oldukça kuvvetli gözüküyor. Deneyimlerinizden kazandıklarınızı uygulamaya başladığınız günlerdesiniz. Geçmişte sizi üzen zarar veren her şeyi ve herkesi bir bir yaşamınızdan ayıklıyorsunuz adeta ve en önemlisi ayna olmayı başarıyorsunuz. Kişisel gelişiminizin en üst seviyelerindesiniz diyebiliriz.

Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık) Günlük Yorum

Bir ekip olduğunuzu unutmamanız gerekiyor! İşinizle ilgili konularda ortaklaşa hareket ettiğiniz insanlarla iletişime önem vermeniz gereken bir gün. Kontrolü karşı tarafa bırakmanız bir takım gecikmeleri ve buna bağlı maddi sorunları beraberinde getiriyor olabilir. İşinizle ilgili konulara daha fazla hassasiyet göstermeli ve farklılığınızı ön plana çıkaracak tarzda hareket etmeniz sizin yararınıza. Özel yaşamınızda ise geçmişte yaşadığınız sıkıntılı süreçlerin zihninizde uyanmasına izin asla müsaade etmeyin.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak) Yorum

İş hayatınızda maddi anlamda oldukça şanslı bir gün geçirmeniz muhtemel. Zam alabilir önemli bir satış gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası bugün işiniz sizi maddi anlamda oldukça kazançlı çıkaracak. Bugün gerçek dostlarınızın destek ve yardımını cömertçe görebilir uygulamayı düşündüğünüz fikir ve projeleriniz için gereken desteği onlardan alabilirsiniz. Yaşadığınız gergin günler yüksek enerjinizle ardınızda kalmaya başlıyor siz şimdi işinize tam olarak odaklanmalısınız.

Kova Burcu (21 Ocak – 18 Mart) Günlük Yorum

Kara bulutlar bir bir dağılıyor! Kişisel konularda keyifli gelişmeler yaşanacak ve uzun zamandır huzursuzluk duyduğunuz konularda rahat bir nefes alacak ve kaybettiğiniz enerjinizi fazlası ile geri kazanacaksınız. Özel yaşamınızda üzüntü duymanıza sebep olan ve bir türlü beklediğiniz şekilde ilerleme olmamasına takılıp kalmayacak yeni bir bakış açısı ile bu sorunlardan uzaklaşıp doğru adımlar ile doğru kararlar vererek mutlu olacaksınız.

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart) Yorum

İş ilişkilerinin ön planda olacağı bir gün geçirmeniz. İşinizle ilgili imza gerektiren konularda dikkatli olmanızda fayda var gibi gözüküyor. Özel yaşamınızda partnerinize olan bağlılığınız, sizi partneriniz için vazgeçilmez kılıyor. Ailevi konularınızda ise biraz daha özverili davranmanız gerekecek.

 

- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here