Günlük Burç Yorumları 15 Ekim 2019

0
761 views
Günlük burç yorumları 15 Ekim 2019 Salı
Günlük burç yorumları 15 Ekim 2019 Salı
- Sponsor Bağlantılar -

15 Ekim 2019 günü için günlük burç yorumları şimdiden araştırılmaya başlandı. Okuyucular: astrolojik yıldız falınız günlük hayatınız için neler söylüyor sorusunun cevabını ise sayfamızda bulabilirsiniz. Burçların; aşk, para, sağlık ve konularında yaşayacakları durumlar ise belli oldu. Burçların birçok konudaki yorumları ve karşı karşıya kalabileceği durumlar şimdediden belli oldu.

Koç Burcu 15 Ekim 2019 burç yorumu 

Çoğu zaman özel hayatınızdaki sorunlar iş hayatınızdaki enerjinizin düşmesine neden oluyor. Bugün de o günlerden birisi durumunda. Yaşadığınız tartışmanın yarattığı hayal kırıklığı mevcut. Bu nedenle kendinizi daha fazla işe verebilirsiniz. İşinizdeki başarılı olmanız çoğu zaman kendinize güveninizi yerine getirmeye yetiyor da artıyor. Ancak bunların geçici çözüm sizin için. Bunun böyle olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Boğa Burcu 15 Ekim 2019 burç yorumu

Bugün; özellikle ailevi konularda canınız sıkılabilir. Bu sıkıcı detaylar tekrar gündeminize gelebilir. Sorunların büyük bir bölümü kişisel konularla alakalı olabilir. Ani kararlar vermeyin. Tepkisel davranışlar sergilemekten kaçınmaya çalışın. Küçük tartışmaları büyüttüğünüz takdirde hep siz hem de sevdikleriniz oldukça fazla zarar görebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bugün gergin anlar yaşanacak gibi.

İkizler Burcu 15 Ekim 2019 burç yorumu

Dikkat, bugün pire için yorgan yakacağınız günlerden birisi. Öfkenizi kontrol etmezseniz işinizle ilgili ciddi sorunlarla karşı karşıya kalmanız muhtemel. Sizin gibi doğru sözcüklerle kendini ifade edebilen, insanların sevip saygı duyduğu birisi öfkesinin esiri durumunda olmamalı. Mümkünse kısa süreli de olsa bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmaya çalışın. Bulunduğunuz ortamda sakinleşmeye çalışın.

Yengeç Burcu 15 Ekim 2019 burç yorumu

Bugün maddi konularda alacaklarınızı tahsil edeceksiniz. Bu etki ile borçlarınızı zamanında ödeyebilmenin hafifliğini yaşayacaksınız. İşinizle ilgili yeni gelişmeler var. Buda iyi haberler arasında. Özel yaşamınızda ise partneriniz sorunları olabilir. Bunun için sizin desteğinize ihtiyaç duyabilir. Bu dönemde desteğinizi esirgememeniz de fayda var.

Aslan Burcu 15 Ekim 2019 burç yorumu

Bugün iş hayatınız açısından önemli bir gün olacak sizin için. Uzunca bir zaman sonra gelen , beklenmedik ticari, ve sosyal fırsatlar kapınızı her an çalabilir. İş hayatınızda yeteneklerinizi cesurca ortaya koymanız kariyer yolunuzda yeni kapıların ardı ardına açılmasına neden oluyor. Özel hayatınızda ise cazibeniz ve çekiciliğiniz var. Siz ışıl ışıl bir yıldız gibi parlıyorsunuz bugünlerde.

Başak Burcu 15 Ekim 2019 burç yorumu

Bugünlerde sezgileriniz oldukça kuvvetli durumda. Özellikle iş hayatınızda onları izlemekten geri durmayın. Bu süreçte kendinizi daha da geliştireceksiniz. Yeni girişimler için adım atmak size önemli kazanımlar sağlayacak. Özel yaşamınızda ise bugün önemli bir gün sizin için. Bir süredir ertelediğiniz buluşma bugün gerçekleşecek gibi. Artık duvarlar örmeyi bırakın bir kenara. Duygularınızın sesine kulak verin artık.

Terazi Burcu 15 Ekim 2019 burç yorumu

Bugün çalışmalarınızdaki planlamayı titizlikle yapmanız gerekiyor. Yetişmesi gereken ve biriken işleriniz var. Bu işinizde sorun yaratmaya başlayabilir. Takıntılı haliniz sizin en büyük düşmanınız durumunda. Özel hayatınızda ise, aile bireyleriyle partneriniz konusunda tartışma yaşamanız olası. Duygularınızdan eminseniz yaşadıklarınızın arkasında durmanız gerekiyor.

Akrep Burcu 15 Ekim 2019 burç yorumu

Bugün iş görüşmelerinizde sağduyulu davranmaya çalışın. Duygularınızı iş hayatınıza yansıtmamaya özen gösterin. İş birlikleri ve fikir alışverişleri hafta boyunca kazançlı çıkmanızı sağlayabilir. Duygusal hayatınızda ise yaşanan tutarsızlıklar enerjinizin düşmesine neden olmakta. Bir an evvel kendinize gelmelisiniz. Korkularınızı gündelik hayatınızın bir parçası haline getirmekten vazgeçmeniz gerekiyor.

Yay Burcu 15 Ekim 2019 burç yorumu

Bugün iş yaşamınızda anlık tepkiler vermekten uzak durmaya çalışın. Özellikle mesai arkadaşlarınızla anlaşmanız güç olabilir. Ancak vereceğiniz tepkiler konusunda daha dikkatli olmanızda yarar var. Özel hayatınızda ise geçmişte kalan bir aşk ilişkisi olabilir. Bu tekrar gündeminize gelebilir. Mümkünse kelimelere takılıp kalmadan kalbinizin sesine kulak vererek kararlar verin.

Oğlak Burcu 15 Ekim 2019 burç yorumu

Aşk hayatınızda yaşadığınız sorunlar var. Bugün bunlar güne damgasını vurabilir. Sorunlar ne kadar büyük olursa olsun detaylara takılmadan çözüm odaklı davranışlar içinde olun. Eğer olursanız mutluluğu yakalamanız o derece hızlı olacaktır. İş yaşamınızda ise hüzünlü bir gün sizi bekliyor olabilir. Mesai arkadaşlarınızdan biriyle yollarınız ayrılacak gibi. Dostluk işe bağlı bir durum değildir, unutmayın.

Kova Burcu 15 Ekim 2019 burç yorumu

Bugün özellikle iş hayatınızda iletişimin ve yüz yüze görüşmelerin yoğun olacağı bir gün sizin için. Aynı anda birden fazla konuyla ilgilenebilirsiniz. Bu size bir hayli yorulabilir. Fakat sakın isyan etmeyin buna değecektir. Hemen olmasa da bir gün mutlaka karşılığını alacaksınız. Bugün ailevi konularda da yoğun bir gün sizi bekliyor. Geniş ailenin bir araya geleceği bir gün. Toplantıda önemli konular gündeme gelebilir.

Balık Burcu 15 Ekim 2019 burç yorumu

Bugün karamsar bir ruh hali ile güne başlamanız olası. Bugün sorunlarla mücadele etmek yerine teslim olmayı seçme eğiliminiz yüksek olacak. Ancak bu durum sizi daha da karamsarlığa itecek gibi görünüyor. Şimdi hemen ilgi alanınız olan konulara yoğunlaşmalısınız. Enerjinizi yeniden toparlamalısınız. Maddi konularda sizi zora sokacak harcamalardan uzak durmaya çalışmalısınız.

İlgili Faydalı Makaleler:

Facebook’ta hadidedikoduya sayfamızı beğenebilir, güncel yazılarımızı anlık olarak takibini yapabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here