Burcunuzun Favori Rengi Hangisi?

0
73 views
Burcunuzun Favori Rengi Hangisi?
12 burcun uğurlu rengi hangisi?
- Sponsor Bağlantılar -

Burcunuzu biliyor olabilirsiniz, peki burcunuzun favori rengi hangisi biliyormusunuz? Her burcun kendine has özellikleri olabildiği gibi şanslı ya da uğurlu renkleri de vardır. Burçlara göre şanslı renkler nedir, hangi renk kıyafet seçmeniz size uğur getiriyor, zihni ve beyni dinlendiren renk seçimlerini merak mı? ediyorsunuz. hadidedikoduya.com ekibi olarak merak ettiğiniz tüm bu sorularınızın cevaplarını sizler için araştırdık. Detaylar haberimizde…

Burçlara Göre Renkler 2019

Koç burcunun uğurlu rengi

Koç burcu Mars gezegeni tarafından yönetilen bir burçtur. Bu nedenle hareketli ve ateşli olması onun en bilindik özellikleri arasındadır. Kırmızı ateşi çağrıştırdığından Koç burcunun da şanslı rengidir diyebiliriz. Koç’a sarı ve beyaz renkleri de iyi gelmektedir. 

Boğa burcunun uğurlu rengi

Venüs tarafından yönetilen bir burç olması nedeniyle Boğaların şanslı renkleri beyaz ve pembedir diyebiliriz. Sevgili boğalar yeşili de sizin uğurlu renkleriniz içerisinde sayabiliriz.

İkizler burcunun uğurlu rengi

Merkür tarafından yönetilen bir burç durumundadır İkizler. Bu nedenle İkizler burcuna sarı ve yeşil başarı getirmesinin yanında pozitif bir enerjide verir. Ayrıca beyaz ve pembe renkleri de sizin uğurlu renkleriniz arasındadır.

Yengeç burcunun uğurlu rengi

Yengeç Ay tarafından yönetilen bir burç durumundadır. Gri ve beyaz yengeç burcunun şanslı renkleridir. Ay tarafından yönetilmesi sebebiyle diğer açık renkler olan gümüş ve krem rengi de uğurlu renkleriniz arasında sayabiliriz.

Aslan burcunun uğurlu rengi  

Aslan Güneş tarafından yönetilen bir burç olması sebebiyle altın rengi onların en şanslı rengidir. Bunu bu burcun ev dekorasyonu tercihlerinde de  görebilmemiz mümkün. Diğer uğurlu renkleri arasında mor ve turuncuyu sayabiliriz.

Başak burcunun şanslı rengi hangisi

Merkür tarafından yönetilen bir burç durumundadır Başak burcu. Bu nedenle yeşil, sarı (açık sarı), beyaz ve mavi en şanslı renkleri arasında sayabiliriz. 

Terazi burcunun şanslı rengi

Venüs tarafından yönetilen bir burç olan terazi burcunun uğurlu renkleri olarak parlak renklerin yanı sıra beyaz ve açık maviyi sayabiliriz.

Akrep burcunun uğurlu rengi

Mars gezegeni tarafından yönetilen bir burçtur. Beyaz, çikolata ve kırmızı akrep burcunun en şanslı olduğu renkler arasındadır. Sarı ve turuncuyu da bu burçların favori renkleri arasında sayabiliriz.

Yay burcunun uğurlu rengi

Jüpiter tarafından yönetilen bir burç olması sebebiyle özgür ruhlu Yay burçları için turuncu ve koyu sarı rengi en şanslı renkleri arasında sayılabilir.Yeşil ve kremde yaylar için favori renkler arasında sayılabilir.

Oğlak burcunun şanslı rengi

Oğlaklar Satürn gezegeni tarafından yönetilen bir burçtur. Bu nedenle Oğlaklar için en şanslı renkler siyah, haki ve mordur. Koyu yeşil ve koyu kahverengi onların uğurlu renkleri arasında sayılabilir.

Kova burcunun uğurlu rengi

Satürn gezegeni tarafından yönetilen diğer bir burç olan Kovalar için favori renkleri arasında mor ve açık maviyi sayabiliriz. Beyaz ve beyaz gibi açık tonlarda favori renkleri arasında sayabiliriz

Balık burcunun şanlı rengi hangisi

Balık burcu Jüpiter gezegeni tarafından yönetilirler. Bu nedenle uğurlu renkleri sarı ve turuncudur. Bu renkler onlara oldukça iyi gelir. Pembe rengi de onlara şans getiren diğer bir renktir.

Facebook’ta hadidedikoduya sayfamızı beğenebilir, güncel yazılarımızı anlık olarak takibini yapabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here