8 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

0
217 views
8 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları
8 Ekim 2019 Günlük Burç
- Sponsor Bağlantılar -

8 Ekim 2019 günlük burç yorumları ile burçlar insanlara kariyer, sağlık, insan ilişkileri ve aşk hayatı hakkında birçok ipucu veriyor. Astroloji severler günlük burç yorumlarını okuyor. 12 burç için günlük burç yorumu ne olacak? Size tavsiyemiz burcunuzu okurken aynı zamanda yükselen burcunuzu da okumanız. 

8 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumu

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan) 8 Ekim Günlük Yorum

Bugün hareketli bir gün olacak. Bugün aniden gelen haberler yeni programlar yapmanızı gerektiriyor. Bu nedenle kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Çok hızlı düşünün ve hızlı karar alın. Sözleriniz fazla sert olması özellikle kardeş ve kuzenlerle aranızı bozacak gibi. Duygusal dünyanızdaki yeni gelişmeler sizi oldukça sakinleştirecek.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs) Bugün

Son zamanlarda duygusal boşluklara ara arada olsa düşüyorsunuz. Yaşadıklarınızı partnerinizle paylaşmanız gerekiyor. Bu her ikiniz için de iyi olacaktır. Para kazanmanın da harcamanın da kolay olacağı bir gün sizin için. Birden heveslenerek yaptığınız alış verişler bütçenizi bir anda alt üst edebilir. Veya yeteneklerinizi kullanarak gelir elde edebileceğiniz bir gün.

İkizler Burcu  (22 Mayıs – 21 Haziran) Burç Yorumu

Bugün enerjiniz oldukça yüksek. Özellikle sabah saatlerinde ani gelişen olaylara hemen tepki vererek harekete geçebilirsiniz. Risk aldığınızı düşünmeden girişimlerde bulunabilirsiniz. Sevdiklerinizle ya da arkadaşlarınızla ilişkilerinizde çatışma yaşanabilir. Veya bu rekabete dönüşebilir. Parasal konularda aldığınız kararlar çok yerinde olacak. Kısa sürede istediğinize kavuşacaksınız.

Yengeç Burcu (22 Haziran – 22 Temmuz) Yorum

Bugün yoğun ve tempolu bir gün olacak sizin için. Bugün iş hayatınızdaki gelişmelerin hızına yetişmekte oldukça zorlanacak gibisiniz. Güçlü rakiplerinize karşı üstünlük sağlayacak cesarete ve enerjiye sahip olmanız gerekiyor. Bu başarılı olmanızı da sağlayabilir. Sosyal yaşamınız da oldukça renkli bir halde alabilir. Özellikle akşamları katılacağınız davetlerde sizi yeni sürprizler bekliyor olacak.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 21 Ağustos) Günlük

Aile içinde yaşayacağınız gelişmeler bugün sizi olumsuz etkileyecek gibi. Olaylar kontrolünüz dışında gelişecek gibi. Tepkinizi istediğiniz gibi ifade edememek, içten içe öfke patlamalarına yol açacak. Sağlığınıza zarar vermemek için açık ve net ifadeler kullanmaktan çekinmeyin. Ay sonu yapacağınız seyahat var. Bu size iyi gelecektir.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül) Yorum

İşinizde ilgili yeni projelerle ilgilenebilirsiniz. Bunun için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.Bu durum sizin için önemli sonuçlar doğurabilir. Bundan dolayı kazançlı dönemler yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızda ise partnerinizin aceleci ve sabırsız tavırları var. Bu dikkatinizi dağıtıp sizi gerebilir. Sakin kalmanızda fayda bulunuyor. Sağlığınız ile ilgili konulara biraz daha özenli davranmanız lazım. Sonbahar hastalıklarından etkilenmemek adına vitaminlere ağırlık vermeniz lazım.

Terazi Burcu (22 Eylül – 23 Ekim) Günlük

İşinizde önemli gelişmeler var. Bu hayatınızda tempolu günleri de beraberinde getirebilir. Bir süre yorulabilirsiniz. Ancak bunun sonuçlarını da alacaksınız. Bugün aşk hayatınızda hiç beklenmedik bir hareketlilik olabilir. Ani bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Veya cesaretle duygularınızı ifade edeceksiniz. Bugünlerde beslenmenize özen gösterin.

İlginizi Çekebilir: Sağlıklı ve hızlı zayıflamayı kim istemez ki! Sizde başarabilirsiniz. Yeterki kendinize inanın ve bir şans verin. İşte size Karatay Diyeti ve Diyet Listesi.Bilgi almak için hadidedikoduya.com/diyet/saglikli-ve-hizli-zayiflatan-karatay-diyeti-nedir-nasil-yapilir-4067.html adresini ziyaret edin.

Akrep Burcu (23 Ekim – 22 Kasım) Yorum

Bugün sabah saatlerinden itibaren aile ilişkilerinizde hareketlenmeler sizi bekliyor. Ani gelen misafirleri ağırlayabilirsiniz ya da ebeveynlerin için koşturmak durumunda kalabilirsiniz. Hem iş hem de özel yaşamını ilgilendiren konularda alacağınız hızlı kararlar olabilir. Bu yeni başlangıçlar yapmanızı sağlayabilir. Maddi konularda daha tutumlu davranmanız da yarar var.

Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık) Günlük Yorum

Duygusal hayatınızdaki olumlu gelişmeler işinizdeki başarınızın da önemli bir dayanağı. Kendinize olan güveniniz artmaya devam ediyor. Bugün hiç beklenmedik bir şekilde gelişen harcamalar bütçenizi alt üst edecek gibi. Kolaylıkla borçlanabilirsiniz. Ya da kredi başvurularında bulunabilirsiniz. Sıkıntıya girmemek için biraz daha temkinli ilerlemeniz de yarar bulunuyor.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak) Yorum

Bugün çok kararlı ve enerjik bir gününüzdesiniz. Fikirlerinizi yüksek sesle ve cesurca dile getirmekten çekinmeyin. Bugün sürekli bir hareket halinde olabilirsiniz. Ani yolculuklara çıkmanız da gerekebilir. Yakın zamanda gerçekleştireceğiniz yolculuk yeni gelişmelere kapı açacaktır. Alışverişlerinizde ölçüyü kaçırmamaya dikkat edin.

Kova Burcu (21 Ocak – 18 Mart) Günlük Yorum

Bugün bütün enerjiler sizin olacak. Enerji patlaması yaşayabileceğiniz bir gününüzdesiniz. Bugün her konuda mücadeleci davranacaksınız. Korkusuzca risk alabileceğiniz bir gün. Yaşamınla ilgili konularda düşünmeden karar verebilirsiniz. Ama yine de tüm kararları tekrar tekrar düşünüp almanızda fayda var. Sevdiklerinize karşı duygularınızı kontrol altında tutmaktan bir an önce vazgeçin.

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart) Yorum

Son günlerde çalışma ortamında çok yorucu ve yoğun bir tempo içinde çalışıyorsunuz. Maalesef işin gerilimi herkesi etkiliyor, her an bir çatışma durumu yaşanabilir. Beraber çalıştığınız kişilere ani tepki vermemelisiniz. Bunun yerine enerjinizi başka yerlere harcamalısınız. Bugünlerde yürüyüş yapmak sağlığınıza iyi gelecek.

Facebook’ta hadidedikoduya sayfamızı beğenebilir, güncel yazılarımızı anlık olarak takibini yapabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here