7 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

0
224 views
- Sponsor Bağlantılar -

7 Ekim 2019 günlük burç yorumları ile burçlar insanlara kariyer, sağlık, insan ilişkileri ve aşk hayatı hakkında birçok ipucu veriyor. Astroloji severler günlük burç yorumlarını okuyor.

7 Ekim 2019 Burç Yorumları

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan) 7 Ekim Yorum

Kariyerinizi ilgilendiren konularda yeni gelişmeler bekliyor sizi. Başkalarının dertlerini bir kenara bırakmanız ve kendi işlerinize yoğunlaşmanız gerekiyor. Bugün uzun zamandır tanıştığınız birinin sizi üzecek çirkin bir saldırısına maruz kalabilme durumunuz var. Öfkenize yenilerek şiddetle karşılık vermeden sabırla susmak en iyisi. Sizi bilinçli bir şekilde çekmek isteyecekleri tuzağa düşmemeniz gerekiyor. Özel yaşamınızda sorumluluklarınızın farkına vararak hareket etmenizde ise fayda var.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs) Bugün

İş hayatınızda haklarınız korumak ilişkilerinizdeki tutumunuz için de önem taşımakta. Alışkanlıklarınız ya da olaylar karşısındaki tutumunuzu kendinize dair daha sakin uyumlu bir tavırla belirlemek en doğrusu. Bunu doğru bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Problem yaşadığınız insanlarla ortak noktalarda buluşabilir ve kişisel çıkarlarınızı koruyarak doğru adımlarla hedefinizi ulaşabilirsiniz. İşinizde emeğinizin karşılığını alacak sürpriz maddi gelişmelerle karşılaşmanız olası.

İkizler Burcu  (22 Mayıs – 21 Haziran) Burç Yorumu

Merhamet duygunuzun başınızı ağrıtacak gibi. Bu konuda dikkatli davranmalısınız. Özellikle de finansal konularda yaşanacak gelişmeler karşısında merhametiniz ciddi kayıplar yaşamanıza neden olacak gibi. Özel yaşamınızda ise son derece hareketli bir gününüzdesiniz. İlişkinizi sonlandırma kararı aldıysanız ne kadar doğru bir karar aldığınızı destekleyecek durumlarla karşılaşmanız muhtemel.

Yengeç Burcu (22 Haziran – 22 Temmuz) Yorum

Huzurunuzu kaçıracak düşüncelerinizden uzaklaşmanız gerekiyor. Ruhsal enerjinizi yükseltecek aktivitelere yönelmenizin tam zamanı. İşinizin dışında sosyal yaşamınıza da önem vermelisiniz. Arkadaşlarınızla bir arada olmak için onlara zaman ayırmalısınız. Keyifli paylaşımlar ruhunuzu dinlendirmiş olacak. İşinizle ilgili konularda güvendiğiniz yakınlarınızla fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise aşkı gurura aşkı engellere mağlup etmeyecek güç kalbinizde, onu dinleyin.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 21 Ağustos) Günlük

Bugün kişisel büyüme yönünde ilişkilerinizdeki tutumunuz oldukça önemli. Alışkanlıklarınız ya da olaylar karşısındaki tutumunuzu kendiniz belirleyebilirsiniz. Kendinize dair daha sakin uyumlu bir tavırla yönünüzü belirlemek için kullanabilirsiniz. Problem yaşadığınız insanlarla ortak noktalarda buluşabilirsiniz. Kişisel çıkarlarınızı koruyarak doğru adımlar atmanız muhtemel. Özel yaşamınızda birlikte olduğunuz insanın konuşmaları canınızı sıksa da anlayışlı davranmayı devam edin.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül) Yorum

Azimli çalışmanızın karşılığını almaya başlayacaksınız. Önemli iş teklifleri alabilir yeni ve hızlı gelişmelerle kariyerinizi yeniden şekillendirebilirsiniz. Kendinize hedefler belirleyin ve ilerlemeye başlayın. Bu ay dikkat etmeniz gereken şeyler var. İş ve özel yaşamınızda huzurunuzu başarınızı kıskanan kişilerin varlığı mevcut. Bunlar çevrenizde bulunarak türlü oyunlarla size rahatsızlık verebilirler. Bunlara fırsat vermeniz iyi olacaktır. Çevrenizde bulunan insanlara her zamankinden daha fazla dikkat etmenizde yarar var.

 

Terazi Burcu (22 Eylül – 23 Ekim) Günlük

Çevrenizdeki insanların olumsuz sözlerine takılıp kalmadan doğrularınıza odaklanmaya çalışın. Planlı ve organize hareket ettiğiniz takdirde yapmak istediklerinizi zamanında yapabilirsiniz. Finansal konularda ortak olduğunuz ya da birlikte çalıştığınız insanlarla değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Sezgileriniz oldukça yoğun olacak sezgilerinize güvenerek hareket etmeye çalışın. Özel yaşamınızda ise mutlu olmak sizin ellerinizde, aklınızdaki paranoyalardan kurtulup aşkın tadını çıkarmaya bakın.

İlginizi Çekebilir: Sağlıklı ve hızlı zayıflamayı kim istemez ki! Sizde başarabilirsiniz. Yeterki kendinize inanın ve bir şans verin. İşte size Karatay Diyeti ve Diyet Listesi.Bilgi almak için hadidedikoduya.com/diyet/saglikli-ve-hizli-zayiflatan-karatay-diyeti-nedir-nasil-yapilir-4067.html adresini ziyaret edin.

Akrep Burcu (23 Ekim – 22 Kasım) Yorum

Yakın çevreniz arkadaşlarınızla ilgili meselelerde geçmişte yaşadığınız çözüme kavuşturulmadan üstü kapanmış olaylar olabilir. Bunlar tekrar gündeminize gelebilir. Bu kez son derece net tavırlar sergilemelisiniz. Duygu ve düşüncelerinizi doğru şekilde ifade etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise uzun süredir devam eden fakat bir sonuca ulaştıramadığınız ilişkiniz resmileşebilir. İlişkide problemler yaşıyorsanız kalıcı çözümler üretebilir ve ilişkinizi çok keyifli bir noktaya ulaştırabilirsiniz.

Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık) Günlük Yorum

Kendinizi hemen her konuda sorgulayan bir ruh hali içinde olabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Bu halinizi kontrol altında tutup ruhsal bir çöküntü haline getirmemeyi başarmanız gerekiyor. Kendinizle yüzleşmenin getirdiği huzurla olumlu kararlar alacak ve kararlarınızı uygulamaya koyabileceksiniz. İlk başlangıç noktanız ise özel hayatınız olacak. Beraberliğinizde kötü giden yanları daha doğrusu gerçekleri görerek nasıl hareket etmenizi öğrenmeniz yararınıza.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak) Yorum

Kararlarınızı sezgilerinizin sizi yönlendirdiği yöne göre belirlemeye çalışın. Aile yaşamınızda ev ve aileyi ilgilendiren konularda bir çok imkanla karşılaşabilirsiniz. Maddi konularda hiç beklemediğiniz insanlardan destek görerek bu alanlarda da önemli gelişmeler yaşamanız muhtemel görünüyor. Özel yaşamınızda başkalarından kaynaklanan etkilerin huzurunuzu bozmasına izin vermemelisiniz. Duyduğunuz her söze inanarak partnerinize haksızlık etmemeniz gerekiyor. Üzülmek istemiyorsanız üzmemeyi öğrenmeniz yararınıza.

Kova Burcu (21 Ocak – 18 Mart) Günlük Yorum

İşinizle ilgili konularda ortaklaşa hareket ettiğiniz insanlarla iletişime önem vermelisiniz. Bugün bu önemi vermenizin önemine dikkat çekiyor olacak. Kontrolü karşı tarafa bırakmanız bir takım gecikmeleri beraberinde getiriyor. Buna bağlı maddi sorunlar yaşamanız muhtemel. İşinizle ilgili konulara daha fazla hassasiyet göstermelisiniz. Farklılığınızı ön plana çıkaracak tarzda hareket etmeniz gerekiyor. Özel yaşamınızda ise geçmişte yaşadığınız sıkıntılı süreçlerin zihninizde uyanmasına asla izin vermemelisiniz. Her ne kadar birileri o günleri size hatırlatmak için can atıyor olsa da. Bunlara fırsat vermemelisiniz.

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart) Yorum

Özel hayatınızdaki konuların ön plana çıkacağı bir gün durumunda. Uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz ve haksızlığa uğradığınız bir konunun kapanmak bilmeyen izlerini taşıyorsanız lehinize yaşanacak sürpriz gelişmelere hazır olmanızda yarar var. Haklılığınızın ortaya çıkması ile güçlenecek ve önemli gelişmelerle moraliniz yerine gelecek. İş hayatınızda ise beklemede kalan işleriniz bugün hızlı bir şekilde ilerleyecek belirsizliğin ortadan kalkması ile maddi manevi rahatlamış olacaksınız.

Facebook’ta hadidedikoduya sayfamızı beğenebilir, güncel yazılarımızı anlık olarak takibini yapabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here