5 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

0
260 views
5 Ekim 2019 günlük burç yorumları
5 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları
- Sponsor Bağlantılar -

5 Ekim 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları ile para, aşk, sağlık ve aile konusunda neler yaşanabilir fikir edinebilirsiniz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarına dair günlük burç yorumlarını sizler için hazırladık.

Günlük burç yorumları ile burcunuzda neler olabilir, ne tavsiye ediliyor öğrenmeniz mümkün. Ayrıca 5 Ekim 2019 günlük burç yorumları ile alacağınız kararlarda, gideceğiniz yerler için ve daha aklınıza gelebilecek birçok konuda size yardımcı olabilirler. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık olarak 12 burcun günlük yorumları ile bugün hayatınızda neler olabilir, bir günlük süreçte sizi nelerin beklediğini öğrenebilir ve bunlar konusunda daha önceden önleminizi alabilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 5 EKİM 2019

Koç Burcu Günlük Yorum – (21 Mart – 20 Nisan)

Sizin en önemli silahınız zekanız. Bir süredir yakın çevrenizde hakkınızda yapılan dedikodulara var. Ancak atacağınız akılcı adımlarla bunlara en iyi şekilde cevap vermeniz mümkün. Kendinizi kahretmekten vazgeçin. Onun yerine boşa çıkarın oynanan oyunu. Maddi konularda harcamalarınızda kontrolsüzlükler mevcut. Bu nedenle zor zamanlar yaşama ihtimaliniz bulunuyor. Özellikle kredi kartı harcamalarınıza oldukça özen gösterin.

Boğa Burcu Bugün – (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugünlerde özellikle arkadaşlık ve dostluk ilişkileriniz önem kazanabilir. Dostluk ve arkadaşlık kavramını iyi ayırt etmelisiniz. Kötü günde yanınızda yer alanla iyi günde boy gösterenlerin tespit etmenizde fayda var. Çünkü ışıltılı sözlerinin etkisine kapılarak hareket edebilirsiniz, dikkat! Özellikle iş hayatınızda yeni ilişkiler önemli hale gelse de birlikte yol alacaklarınız dostlarınızdır. Aklınızdan çıkarmayın!

İkizler Burcu 5 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları – (22 Mayıs – 23 Haziran)

Bugün yeni insanlarla tanışma imkanınız bulunuyor. Bunun için böyle ortamlarda da bulunabilirsiniz. Bu yeni çevre sizi oldukça şaşırtabilir.  Çünkü oldukça farklı fikir ve önerilerle karşılaşabilme durumunuz var. İş hayatınız ise bugünlerde fazlası ile önem kazanabilir. Ani kararlarla değişiklilere gidebilme durumunuz var. Cesur davranmaktan asla kaçınmayın. Son dönemdeki mide ağrılarınız sizi oldukça üzecek gibi. Stresten uzak kalmaya özen gösterin.

Yengeç Burcu Yorum – (22 Haziran – 23 Temmuz)

Bugün iş arkadaşlarınızla önemli bir kararı değerlendirmek üzeresiniz. Bu konuyu görüşmek üzere bir araya da gelebilirsiniz. Yarattığınız güven nedeniyle alınacak kararda önemli bir paya sahip olacaksınız. İyi düşünmeniz oldukça faydalı olabilir sizin için. Özel hayatınızda ise bastırdığınız duygular bulunuyor. Bu duygular yüzünden sinirli ve agresif tavırlar içine girebilirsiniz. Bastırmayı ve susmayı bir kenara bırakın. Bunun yerine iletişim kurmayı deneyin.

Aslan Burcu Günlük Yorum – (24 Temmuz – 22 Ağustos)

Bugün günün ilk ışıklarıyla birlikte hareketli saatler başlıyor olabilir sizin için. Gerek iş hayatınız gerekse özel hayatınız yeni gelişmelere gebe. Hazırlıklı olun. Ailenizle ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Bu nedenle seyahate çıkmanız gerekebilir. Bu seyahat sizin için geçmişe bir yolculuk adeta. Aynı zamanda ruhsal bir dinginliği de beraberinde getirecek gibi.

Başak Burcu Günlük Yorum – (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün gün boyunca duygusal olarak çok derin düşüncelerin içerisinde olma ihtimaliniz var. Sizi içsel sorgulara taşıyan anlık gelişmeler bekliyor olabilir. Bu nedenle gününüzün büyük bir kısmını kendinize ayırmanız gerekecek gibi. Çevrenizdekilere karşı duygusal tepkiler verebilirsiniz. Özel hayatınızı ilgilendiren konularda aşırı hassas davranışlar içerisine girebilirsiniz. Bunu da dışa vurabilirsiniz, dikkat edin.

Terazi Burcu Bugün – (23 Eylül – 22 Ekim)

Bugün alışkınlıklarınız olaylara yaklaşımlarınız konusunda etkili olabilir. Bu konuda önemli sınavlardan geçme durumunuz var. Bu tarz olaylarla karşı karşıya da kalma ihtimalinizde bulunuyor. Bu durum yaşama daha gerçekçi bakmanızı sağlayacak. Daha geniş bir perspektiften değerlendirmenize katkı vermiş olacaktır. Maddi konularda ise olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir gün sizi bekliyor.

Akrep Burcu Günlük – (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün hayata karşı daha cesur ve kararlı adımlar atmanız gerekiyor. Bunun için doğru bir gün. Maddi alanlarda başarılı olma arzunuz bugün yükselecek. Yakınlarınızla yaptığınız paylaşımlarla edineceğiniz yeni fikirler doğru kararlar almanızı sağlamış olacak. Herkesin fikrini almalısınız. Kendiniz için en faydalı olacak kazanımları değerlendirmeli ve elinizi bu konuda çabuk tutmalısınız.

Yay Burcu Bugün – (23 Kasım- 22 Aralık)

Bugün dikkatinizi dağıtacak bir çok gelişme yaşamanız olası. Özellikle unutkanlığınız ya da bulamadığınız evraklar olabilir. Bu nedenle maddi olarak zora düşebilirsiniz. Hafta sonu olmasının avantajını kullanabilirsiniz. Bugünün işlerini yarına erteleyin mesela. Ailenizle ilgili mutlu bir hafta sonu sizi bekliyor olacak. Aileniz yeni üyelerin katılımı ile daha da büyümeye aday gibi.

Oğlak Burcu 5 Ekim – (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugünlerde kendinize güveniniz tam. Buda fiziksel enerjinizi her geçen gün daha da artıyor. Başlamak istediğiniz her ne varsa şimdi harekete geçmenin tam zamanı. Yeter ki kararlı olun. Gitmek istediğiniz yönü siz belirleyin, gerisi kendiliğinden gelecektir. Özel hayatınızda ise, popülerliğiniz artacak. Bu süreçte ilişkinizde hoş sürprizler yaşayabilir ve ileriye dönük kararlar verebilirsiniz.

Kova Burcu Bugün – (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün oldukça neşeli olabilirsiniz. Güne enerjik bir ruh hali içerisinde başlayabilirsiniz. Kendinize olan güven ve saygınız çevrenizi de fazlasıyla etkilemiş durumda. Kararlı davranışlarınız ve haklarınıza sahip çıkarak hareket etmeniz gerekiyor. Böylelikle yaşadığınız zorluklardan sonra ayağa kalkmanızın imkansız olduğu düşüncesinde olan insanlara vereceğiniz en güzel cevaptır.

Balık Burcu 5 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları – (20 Şubat – 21 Mart)

Bugün iş hayatınızda birlikte hareket ettiğiniz kişilerle yola devam etmek istemeyebilirsiniz. Bunun yerine tek başına yol alma kararı ile karşı karşıya kalma durumunuz olabilir. Cesur adımlar atmanız gereken bir dönemdesiniz. Doğru kararlar  her zaman iyi düşünmekten geçiyor. Özel hayatınızda ise mutluluğu yakalamış durumdasınız. Ancak bu yakınınızdaki bazı kişilerin huzurunu kaçırıyor olabilir. Bu kişilerden kaynaklı kötü enerjilere dikkat etmenizde yarar var.

Facebook üzerindeki hadidedikoduya sayfamızı beğenebilir, güncel yazılarımızı anlık takibini yapabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

 
- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here