30 Eylül 2019 Burç Yorumları

0
121 views
30 Eylül 2019 burç yorumları
- Sponsor Bağlantılar -

30 Eylül 2019 burç yorumları sizlere ne gibi işaretler veriyor olacak? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün size neler diyecek?

Koç Burcu 30 Eylül 2019 Burç Yorumu

Sevgili Koçlar; bugün iş ve eğitim hayatınızda zor bir karar aşaması sizin için. Etki altında kalarak sonradan pişman olacağınız kararlar içinde yer alabilirsiniz dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insana güveniyorsunuz. Bu durumun getirdiği olumlu etkilerle ilişkiniz daha değerli bir hale gelecek. Bugünlerde mide ağrılarınız da artış eğilimi olabilir, stresten uzak durmanızda fayda var.

Boğa Burcu 30 Eylül 2019 Burç Yorumu

Sevgili Boğalar; son zamanlarda iş arkadaşlarınızla yaşadığınız gerginlikler var. Bu gerginlikler bugün sona eriyor. Ön yargıların bir yana bırakılması ile tüm problemler çözüme kavuşacak gibi. Siz ilişkilerinizde huzurun olduğu günlere tekrar merhaba diyebileceksiniz. Özel hayatınızda alacağınız kararlar olabilir. Bu kararlara bağlı yaşanacak gelişmeler ise yaşamınıza yeni bir yönler verebilir.

İkizler Burcu Yorum

Sevgili İkizler; bugün özellikle parasal konular da dikkatli olun. Sizin dışınızda yakınlarınızdan kaynaklanacak harcamalar var. Bu nedenle zor zamanlar geçirebilirsiniz. Sizden istenilenleri bütçenize uygun seviyede tutmaya çalışın. İşinizle ilgili konularda gizliliğe önem vermelisiniz. Projelerinizi maddi gelirlerinizde ki artışı kimseyle paylaşmayın.

Yengeç Burcu Günlük

Sevgili Yengeçler;  enerjinizin yüksek olduğu bir gün yaşıyorsunuz. Bugün özellikle işinizle ilgili konularda zorlandığınız konuları ele almaya çalışın. Göreceksiniz her şey kolaylıkla ilerlemiş olacak. Parasal konularda ortaklaşa düşünmeniz gerekiyor. Bu istikrarsızlıklarla başa çıkabilmeniz açısından oldukça önemli. Özel hayatınızda ise bir süredir ertelemiş olduğunuz buluşma bugün gerçekleşecek.

Aslan Burcu Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar; bugün iş hayatınızda yolunda gitmeyen gelişmeler olabilir. Bunlarla ilgili harekete geçmeniz gerekecek gibi. Doğru ve akılcı kararlarla birkaç gün içinde her şey yeniden rayına girecektir. Özel hayatınızda ise kalıcı bir ilişkiye adım atma ihtimaliniz bulunuyor. Bugün parasal olarak da şanslı bir gün olacak. Unuttuğunuz bir ödeme var ve bugün sizi ödemeniz için bulabilir.

Başak Burcu Yorum

Sevgili Başak; bugün özellikle duygusal konularda şans sizden yana olacak. Bir süredir devam eden kararsızlıklarınız var. Bugün onlara son verme zamanı. Aşkınızı ifade etmekte tereddütleriniz var. Cesaretli olun ve kendinizi iyi ifade edin. Güzel günler uzak değil sizin için. İşinizle ilgili sorunlarınızı ise akılcı yaklaşımlarınızla çözüme kavuşturabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler; bugünlerde iş hayatınızda iş birliklerine açık olabilirsiniz. Birlikte alınacak kararlarla daha hızlı yol almak mümkün. Bu durumdan herkes karlı çıkacak. Özel yaşamınızda devam eden sorunlar var. İlişkinizi kurtarabilmek ve var olan sorunların üstesinden gelebilmek için adım atma sırası sizin. Artık suskun kalmak yerine isteklerinizi açıkça ifade etmenizde yarar var.

Akrep Burcu Günlük

Sevgili Akrepler; bugün kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Uzun zamandır emek verdiğiniz konularda nihayet sonuca varıyorsunuz. Kendinizi şımartın ve sizi ne mutlu ediyorsa o yöne doğru gidin. Bugün dikkat etmeniz gereken konular var. Ailenizle ilgili meseleler bunlar. Komşu arkadaş gibi tanıdıklarınızdan duyduklarınız var. Bunlar yüzünden yakınlarınıza yanlış ve kırıcı davranışlar da bulunabilirsiniz, dikkatli olun.

Yay Burcu Yorum

Sevgili Yay; bugünlerde zamanınızın çoğunu zihninizi meşgul eden soruların cevabını bulmaya ayırıyor gibisiniz. Artık buna bir son verme zamanı geldi de çattı. Verdiğiniz cevaplarla yaşananları rafa kaldırıp yolunuza devam etmenizde yarar var. Parasal konularda bugün alacağınız bir ödeme sizi uzun süre rahatlamanıza neden olacak.

Oğlak Burcu Yorum

Sevgili Oğlak; bugün iş hayatınızda değişiklik yapmak üzere harekete geçeceksiniz. Sürekli tetikte bir çalışma yerine huzurlu bir ortam sizin en temel ihtiyacınız durumunda. Kararlarınızı bunu düşünerek vermenizde fayda var. Stres sağlığınızın en büyük düşmanı durumunda olacak çünkü. Özel hayatınızda kendinizi güvende hissedeceksiniz. Partneriniz sizin daima yanı başınızda.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova Burçları; bugün güne işinizle ilgili karışıklıklar yaşayarak başlama ihtimaliniz var. Dikkatli olun ve paniğe kapılmamaya çalışın. Günün ilerleyen saatlerinde işlerinizin yoluna girmeye başlayacak,  bunu bilmelisin. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır ayrı kaldığınız insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Bu yepyeni başlangıçlara kapı aralayabilir.

Balık Burcu Günlük

Sevgili Balık; Bugün uzun zamandır görmediğiniz eski bir arkadaşınızdan size sürpriz bir iş teklifi gelebilir. Yaşadığınız yorgunlukla acele kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Özel hayatınızda ise hareketli bir gün sizi bekliyor olacak. Alacağınız bir haber küllenmiş duyguları yeniden alevlenmesine neden olabilir. Bu kez kendinizi düşünerek karar vermeye çalışın.

30 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları
- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here