28 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

0
286 views
Günlük burç yorumu
- Sponsor Bağlantılar -

28 Eylül 2019 günlük burç yorumları sizlere ne gibi işaretler veriyor olacak? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün size neler diyecek?

Koç Burcu Yorum

Sevgili Koçlar; bugün kendinizi özgür ve mücadeleci yanınızı harekete geçireceksiniz. İş hayatınızda var olan şartlarınızı iyileştirerek, çalışma ortamınızda daha iyi imkânlar sağlayabilmeniz için adımlar atmanız şart. Ailevi ilişkilerinizde bir takım kararsızlıklar bulunuyor. Bu durum kendinizi olduğunuz gibi ifade etmekte zorlanmanıza neden oluyor. Bu sizi strese sokabilir. Bu da sizin en büyük düşmanınız. Biraz daha relaks olmanızda fayda var.

Boğa Burcu Günlük Yorum

Sevgili Boğalar; bugün kendinizi ağırlıklarınızdan kurtulmuşçasına huzurlu ve dinamik hissederek güne harika başlangıç yapacaksınız. Kararlı duruşunuz ve değişimi tüm benliğinizle kabul etmeniz her geçen gün sizleri daha da çok güçlendirecek. İş hayatınızda ise oldukça şanslı bir gün geçirebilirsiniz. Geçmişte kalan bir alacağınızı tahsil edebilirsiniz. Buda sizi maddi anlamda bir hayli rahatlatacak.

İkizler Burcu Yorum

Sevgili İkizler; bugün oldukça duygusal bir gün sizi için. Birçok konuda yanlış anlamalar yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizi kırabilir hatta onarılamaz yaralar açabilirsiniz. Özellikle bugün karşınızdakileri daha bir dikkatli dinlemeniz gerekiyor. Onları doğru anladığınızdan emin olmaya çalışmanızda yarar var. Maddi konularda beklenmedik sıkıntılar yaşamanız muhtemel. Kredi kartı harcamalarınıza bugünlerde dikkat etmenizde yarar var.

Yengeç Burcu Günlük

Sevgili Yengeçler;  bugün yaşamınızda ki hiçbir konuya tereddütlü yaklaşmayın. Olabildiğince net hatta keskin davranmanızda fayda var. İş hayatınızda yeni fikir ve projelerinizi ortaya koymaktan ise çekinmeyin. Israrcı ve girişimci olun. Sonuçları sizi ve başkalarını mutlu edecektir. Akşam saatlerinde katılacağınız sosyal bir faaliyet özel hayatınızda hareketli günlerin başlangıcı adeta.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar; bugün işinizle ilgili kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Buna neden olacak durumlarla karşı karşıya kalmanız ihtimali bulunuyor. Sessiz kalırsanız hem ruhsal fiziksel olarak etkileneceksiniz, unutmayın. Siz doğru bildiğiniz yoldan yürümeye devam edin, sonunda kazanan siz olabilirsiniz. Özel hayatınızda ise yeni tanışacağınız biri ile yeni bir ilişkiye başlama olasılığınız oldukça yüksek olacak.

İlginizi Çekebilir: Sağlıklı ve hızlı zayıflamayı kim istemez ki! Sizde başarabilirsiniz. Yeterki kendinize inanın ve bir şans verin. İşte size Karatay Diyeti ve Diyet Listesi.Bilgi almak için hadidedikoduya.com/diyet/saglikli-ve-hizli-zayiflatan-karatay-diyeti-nedir-nasil-yapilir-4067.html adresini ziyaret edin.

Başak Burcu Yorum

Sevgili Başak; bugün iş ve özel yaşamınızda dengelerin yerine oturmaya başladığı görebileceğiniz bir gün sizin için. Aldığınız kararları uygulamaya başladığınızdan bu yana uzunca bir yol aldınız ve işler yoluna girmeye başlayacak. Artık daha güvenli hareket etmeye başlamalısınız. Bugünlerde partnerinizle birlikte yapacağınız bir seyahat ihtimali var. Bu seyahat her ikinize de iyi gelecek.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler; bugün oldukça neşeli ve enerjik bir ruh hali ile güne başlayacaksınız. Bir süredir bastırdığınız duygularınızın özgürleşmesine izin verin. Bu sizi iş hayatında da farklı ve başarılı yapacaktır. Kendinize olan güven ve saygınız çevrenizi de fazlasıyla etkileyecek. Özel hayatınızda yaşanacak hareketlilik ise yepyeni günlerin sadece başlangıcı durumunda.

Akrep Burcu Günlük

Sevgili Akrepler; bugünlerde işinizle ilgili konularda kontrolü başkalarının eline bırakmadan hareket etmemeniz gerekiyor. Hiç beklemediğiniz insanlardan zararlar görme ihtimaliniz var. Sizin için önemli bir işinizde düzeltilmesi güç aksaklıklarla karşılaşma ihtimaliniz var. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın ortak çıkarlarınızı düşünerek hareket ettiğini biliyorsunuz. Güvensizlik ortamı oluşursa bu ilişkinizi zedeleyebilir.

Yay Burcu Yorum

Sevgili Yay; bugünlerde katılacağınız bir tören olabilir. Bu sizi yıllar öncesine götürebilir ve bir geçmiş değerlendirmesi yapmanıza sebep olabilir. Yüzleşmekten kaçındığınız birçok konu bulunuyor. Bu konular yeniden gündeme gelebilir ve içsel bir hesaplaşma durumu yaşayabilirsiniz. Bunun sizin için daha iyi sonuçlar doğuracağını göz ardı etmemenizde yara var ve cesur davranın. İyi bir haber de maddi durumunuzla ilgili konularda. Bu konuda şans şu an sizden yana, iyi değerlendirin.

Oğlak Burcu Yorum

Sevgili Oğlak; son zamanlarda ruhsal ve fiziksel enerjiniz oldukça yüksek durumda. Bu durum iş hayatınızda başarılı çıkışlar elde edebileceğiniz fırsatlar yaratıyor size. Ancak kibre kapılmadan, birlikte çalıştığınız insanların fikir ve görüşlerine önem verip uyarılarını dikkate almanız şartı ile. Özel yaşamınızda ise bir takım karışıklıklar söz konusu olacak, duygularınız için kendinize zaman ayırmanızda yarar var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kuşkucu halinizden uzaklaşmayı ve yeni fikirlere açık olmayı başarmanız durumunda, önünüzde engel teşkil eden pek çok şeyi aşarak güçlü bir çıkış yakalama ihtimaliniz bulunuyor. İstikrarlı ve kazançlı bir dönem hiç de uzağınızda değil aslında. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken en önemli konu ise dikkatsiz davranışlarınız. Başarı için yapmanız gereken en önemli şey, biraz daha özen ve dikkat.

Balık Burcu Günlük

Sevgili Balık; bugünlerde işinizle ilgili fikirleriniz oldukça dikkat çekici. Düşünce ve önerilerinizi kaygılanmadan ortaya koymanız gerekiyor. Bu insanlar üzerinde güven ve saygı görmenizi sağlayacak. Bu başarılı zamanı sorumluluklarınızı her zaman olduğundan daha fazla önemsemenizde yarar var. Özel yaşamınızda ise yaşadıklarınız sizi duygusal olarak sorumluluk almaya davet ediyor.  Ciddi düşünmeye sevk edebilir.

İlginizi Çekebilir: Evde yapabileceğiniz doğal temizlik ürünü tarifleri ile evinizi tertemiz yapabilir ve kimyasallardan uzak temizleyicileri kendiniz çok rahat hazırlayabilirsiniz.Bilgi almak için hadidedikoduya.com/pratik-bilgiler/evde-yapabileceginiz-dogal-temizlik-malzemeleri-4208.html adresini ziyaret edin.
- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here