26 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

0
333 views
26 Eylül 2019 günlük burç yorumları
- Sponsor Bağlantılar -

Koç burçları için dönüm vakti.  Kötü giden işleri tersine dönecek. Boğa burçları aşk hayatında yeni kararlar alacak. İşlerinde ise rekabet içerisine girmemeye ve duygusal davranmamaya özen göstermesi gerekiyor.  Sevgili ikizler bugün sizin için başarı günü. İşyerinde uğradığınız haksızlıklar bitebilir ve bu durum maddi anlamda daha iyi koşullara sahip olmanızın önünü açabilir. Bugün yengeçler için iş hayatında ve özel yaşantısında keyifli bir gün.  Maddi anlamdaki sorunlarınız çözüme kavuşabilir. Sevgili Aslanlar bugün işyerinde projelerinizin kabul göreceği bir gün. Özel hayatınız da ise kararlar verebilirsiniz. Mali konularda ise sıkıntı yok. Başak burçları için geçmişten gelen sürpriz var. Dürüst davranın. Sevgili Terazi Burçları özgüveniniz bugün tavan yapmış durumda. İşyerinde olanlara takılmayın ve devam edin. Başarı sizinle olacaktır. Sevgili Akrepler sizin için yenilik vakti. Aşk hayatınızda ise kabuğunuza çekilmeyin. Sevgili Yaylar maddi anlamda olumlu bir süreç sizi bekliyor olacak, iyi değerlendirin. Oğlak burçları için maddi anlamda zorlukların bittiği bir gün olabilir. Yeni bir aşk her an kapınızı çalabilir. Sevgili Kovalar bugün sözlerinize ve davranışlarınıza dikkat etmeniz gereken bir gün. Parasal anlamda rahatlamanıza az kaldı. Sevgili balık yeniliklere açık olmalı, sevgilinize güvenmelisiniz.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu (22 Mart – 20 Nisan)

Sevgili Koçlar; bir süredir yaşadığınız şeyler bugün artık tersine dönmeye başlayacak. Kariyerinizle ilgili konularda uğramış olduğunuz haksızlıklar var.  İşinizle ilgili baskıcı durumlardan kurtulmaya başlamanız olası. Bu durumla birlikte tüm dikkatinizi de işinize vermeniz gerektiği sonucu çıkıyor. Parasal konularda ise dikkatli davranmaya devam etmeniz gerekiyor. Özel yaşamınızda uzun süredir devam huzur en büyük kazancınız.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu (21 Nisan – 21 Mayıs)

Sevgili Boğalar; bugün üzerinde çalıştığınız konuların ve çalışmaların neredeyse tamamında başarılı olabileceğiniz bir gün sizin için. İş hayatınızda yaşanan haksızlıklara bağlı maddi sıkıntılar ve engellemelerin ortadan kalkmasıyla rahat bir nefes alacaksınız. Bir anda başarı çıtanız yükselecek. Özel yaşamınızda ise tek ihtiyacınız güven. Farkında olmayabilirsiniz ama buna zaten sahipsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu  (22 Mayıs – 23 Haziran)

Sevgili İkizler; bugün günün ilk saatleri parasal konularda sizi tatmin edecek gelişmeler yaşayacaksınız. İş birliği ve ilişkilerinizi pozitif koşullara taşıyacak kararlar almanız muhtemel. Ancak otorite konumundaki kişilerle aranızda bazı sorunlar var ve bu sorunlardan dolayı gerilimler yaşanabilir. Gerilimden mümkün olduğu kadar uzak durmaya çalışmanız faydanıza. Akşam saatleri ise özel hayatınızla ilgili sürprizlere yaşanabilir. Hazırlıklı olmanızda fayda var.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu (23 Haziran – 23 Temmuz)

Sevgili Yengeçler; bugün iş hayatınızda sürpriz ve keyifli gelişmeler bekliyor sizi. Yarattığınız sevgi ve güven ortamının sonuçlarını fazlasıyla almaya başlayacağınız bir gün. Özel yaşamınızda ise partnerinizin iş hayatında yaşanacak olumlu gelişmeler var. Bu durum finansal sorunları aşmanıza yardımcı olacaktır. Bu aynı zamanda sevdiğiniz insanın baskı altında olduğu konuların sona ermesi anlamı da taşıyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu (24 Temmuz – 22 Ağustos)

Sevgili Aslanlar; bugün özellikle iş hayatınızda kabul görmesini istediğiniz proje ve düşünceleriniz var. Bunları insanların beğenisine sunabilir ve istediğiniz tepkileri alabileceğiniz bir gün. Maddi konularda yaşanacak gelişmeler günler sonra sizi fazlasıyla rahatlatabilir. Özel hayatınızda ise önemli kararlar vereceğiniz günlerdesiniz. Ertelemeden ancak etraflıca düşünerek kararlar almanızda fayda var

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Sevgili Başak; bugün geçmişte kalan ancak rahatsızlığını sürekli hissettiğiniz bir olayın ortaya çıkması muhtemel. Bu durum huzurunuzu kaçırabilir. Bu durum ister özel hayatınızı isterse iş hayatınızı ilgilendiren bir konu olsun, dürüst davranmanız gerekiyor. İnkâr etmek ya da başkalarını suçlamak sadece zaman kaybı olacaktır. Eğer böyle bir yol içerisine girerseniz bu durum kaybetmenize ve sorunun içinden çıkılmaz bir hale gelmesine neden olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Etkileyici ve harika bir gülüşü kim istemez. Vereceğimiz öneriler ile herkesin ilgi odağı olacak ve fotoğraflarda daha fotojenik çıkacaksınız. Kendinize güveniniz artacak. Önerilerimize bakmak hadidedikoduya.com/yasam/etkileyici-bir-guluse-sahip-olmak-icin-5-oneri-4134.html adresini ziyaret edin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu (23 Eylül – 22 Ekim)

Sevgili Teraziler; özgüveniniz her zamankinden daha yüksek durumda. Ancak son günlerde iş hayatınızda girdiğiniz gereksiz rekabet durumu var.  Bu ise size yanlış kararlar almanıza sebep olacak. Söylenenlere kulaklarınızı tıkayın ve işinize devam edin. Her şeyin bir vakti ve zamanı var unutmayın. Siz yapacağınız başarılı işlerle onlara en güzel cevabı verebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise partnerinizin sağlık sorunları canınızı sıkacak gibi. Gereksiz evham yapmanıza gerek yok.  Ancak ihmal de etmeyin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu (23 Ekim – 22 Kasım)

Sevgili Akrepler; bugünlerde iradenizi sağlam tutmalı ve olumsuzluklardan ders çıkarmalısınız. Artık kendinizi gerçekçi bir şekilde yönlendirmenin zamanı geldi. Eğer bugüne dek, kendinizle alakalı bir yenilikte ya da gelişimde bulunmadıysanız; yaşadığınız olaylar sebebiyle bunu yapmak zorunda kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kendinize haksızlık yapıldığı düşüncesiyle kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Ancak bu doğru bir karar olmayacaktır sizin için.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu (23 Kasım – 22 Aralık)

Sevgili Yay; son zamanlarda parasal anlamda oldukça şanslı bir süreç sizi bekliyor olacak. Gelirinizin hızla arttığı bir dönemi yaşıyorsunuz. Bunu akıllıca değerlendirmeli ve yatırım planları yapıp uygulamalısınız. Özel yaşamınızda ise partnerinizin sizden gizlediği bir şeyler olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bunu öncelikle onunla konuşmalısınız aksi takdirde bu kurt içinizi daha çok kemirecek gibi görünüyor.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu (22 Aralık – 20 Ocak)

Sevgili Oğlak; bugün sizin şanslı bir gün olacak. Özellikle maddi konularda çektiğiniz ödeme zorlukları var. Bu durum artık son bulmak üzere sizin için. Beklemediğiniz bir para ile bugün tüm sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Yeni bir iş görüşmesi ortaklık gibi konular gündeminize geldiyse araştırmalı ve aceleci kararlar vermemeniz gerekiyor. Özel yaşamınızda ise bitmiş bir ilişkinin küllerinden yeni bir aşk doğabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu (21 Ocak – 19 Şubat)

Sevgili Kova; bugünlerde sinirlerinize hâkim olmalısınız. Duygularınızla değil aklınızla hareket etmenizde fayda var. Kendinizi doğru sözlerle ifade etmelisiniz. Rahatsızlıklarınızı ortaya koyma ve eteğinizdeki taşları dökme vakti. Özellikle ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar olabilir. Aman dikkat! Maddi konularda ise iyi haberler bekliyor sizi. Sorunlarınızın çözümünü sağlayacak kaynak çok uzak da değil artık.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu (20 Şubat – 21 Mart)

Sevgili Balık; bugün duygusal konularda aşırı hassas tavırlar sergileyeceksiniz. Bu durum beraber olduğunuz insanı üzecek gibi. Size olan sevgisinden emin olduğunuz halde onu test eden tavırlar içinde olmanız kabul edilebilir bir durum gibi görünmüyor. Sevgi kolay kazanılmasa da çabuk kaybedilebilir, aklınızdan çıkarmayın. İşinizle ilgili konularda yeniliklere açık olmanız size çok şey katacaktır.

- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here