23 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

0
248 views
23 Eylül 2019 günlük burç yorumları
- Sponsor Bağlantılar -

23 Eylül 2019 günlük burç yorumları ile aşk hayatı, kariyer, aile ve sağlık konusunda neler yaşanacak fikir edinebilmeniz mümkün. Bugün burçları neler bekliyor olacak? İşte 23 Eylül 2019 Pazartesi günlük Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları haberimizde.

23 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

23 Eylül 2019 günlük burç yorumu

Koç Burcu 23 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumu (22 Mart – 20 Nisan)

Bugün özellikle iş hayatınızda gerginliklere son verme zamanı. Bir süredir size kırgın olan arkadaşınızla yeniden bir araya gelmelisiniz. Bugün kırgınlıklara son vermek için oldukça uygun bir gün. Bugün onunla vakit geçirip yeniden dostluğun kapısını aralamanız mümkün. Özel hayatınızda ise beklenmedik bir misafir ilişkinize renk katacak gibi. Bugünlerde harcamalarınıza dikkat oldukça dikkat etmeniz gerekiyor.

Boğa Burcu 23 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumu  (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün enerjiniz sizi yalnız bırakacak gibi. Özellikle sabah saatlerinde kendinizi yorgun ve tedirgin hissedebilmeniz olası gözüküyor. Bugün dikkat gerektiren işleriniz de, ani kararlar almamaya oldukça özen göstermelisiniz. Akşam saatleri alacağınız bir haber ise sizi neşelendirecektir. Son günlerde artan baş ağrılarınız için bir an önce doktorunuza görünmenizde fayda var sizin için.

İkizler Burcu 23 Eylül 2019 GÜNLÜK BURÇ YORUMU  (22 Mayıs – 23 Haziran)  

Gelecekle ilgili kararlarınız için önemli bir gün olacak sizin için. Özellikle maddi durumunuz ve işinizle ilgili tüm detayları ayrıntılı olarak planlamanız gerekebilir. Önemli kararlarınızı alırken etraflıca düşünmenizde fayda bulunuyor. Özel hayatınızdaki sorunlar için iletişime geçeceğiniz kişinin partneriniz olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Sorunları konuşarak çözmek en doğru yöntem olacaktır.

Yengeç Burcu 23 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumu (23 Haziran – 23 Temmuz)

Bugünlerde ödemelerinizi de ihmal etmemeniz gerekiyor. Bu konu işinizle ilgili sorunlara neden olabilecek gibi. Gergin ve dikkatinizin dağınık olduğunu dikkate alarak iş arkadaşlarınızın desteğini istemenizde ise fayda var. Sorunlarınızın çözümü için yakınlarınızın desteği de oldukça önemli durumda. Kibir sorunlarınızı çözemez, unutmamanız da yarar var. Özel hayatınızda ise sizi asla yalnız bırakmayan partneriniz olduğu için kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

Aslan Burcu 23 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumu (24 Temmuz – 22 Ağustos)

Haftaya şanslı başlayacaksınız. Bugün iş hayatınızda hareketli bir gün olacak sizin için. Yeni bir teklifle tüm kararlarınızı bir anda değiştirebilir ve hayalini kurduğunuz projenizi gerçekleştirebilmeniz ise muhtemel. Ancak bugünlerde özellikle sağlığınıza dikkat etmeniz yararınıza olacaktır. Bir süredir ertelediğiniz sağlık sorunlarınız nedeniyle işinizin en tempolu günlerinde sizi yarı yolda bırakması olası gözüküyor.

Başak Burcu 23 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumu (23 Ağustos – 22 Eylül)  

Bugün sizin için hareketli bir gün olacak gibi. Alacağınız bir haber nedeniyle seyahate çıkmanız ise olası. Parasal konularda yaşadığınız sıkıntılar var. Bunun için ailenizden alacağınız destek sizi bir süre daha rahatlatacaktır. Ancak yeni planlar yapmanızda fayda gözüküyor. Özel hayatınızdaki huzurlu yaşam sizin büyük şansınız durumunda.

Terazi Burcu 23 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumu  (23 Eylül – 22 Ekim)

Bugünlerde hem sosyal ve özel yaşantınızda hem de iş hayatınızda da hareketli günler sizi bekliyor. Önümüzdeki birkaç gün işlerinizle ilgilenmekle geçirebilirsiniz. Aslında birçok yenilik ve ilkler bugün sizi bekliyor olacak. Bugün özellikle bir gayrimenkulle ilgili karar alabilmeniz muhtemel. Akşam saatlerinde eskilerde kalmış bir dostun ziyareti size bambaşka kapılar ve yollar açması olası. Yeni bir aşkın kapısını dahi aralayabilirsiniz.

Akrep Burcu 23 Eylül 2019 GÜNLÜK BURÇ YORUMU  (23 Ekim – 22 Kasım)

Bugün iş yaşamınızda var olan bir sorunu çözmek gerekiyor. Bunun için çalışma arkadaşlarınızla birlikte hareket etmeniz de fayda var. Güvenilir kişiliğiniz nedeniyle acil durumlarda öncülük etmesi gereken kişinin siz olduğunu asla aklınızdan çıkarmayın. Maddi konularda ise şans sizden yana gözüküyor. Bir süredir beklediğiniz ödeme bugünlerde gelebilir.

Yay Burcu 23 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumu  (23 Kasım – 22 Aralık)

Haftanın ilk gününe iş hayatınızda yepyeni temiz bir sayfa ile başlamak sizin ellerinizde. Sizin için beklenmedik de olsa bu gelişme maddi açıdan sizi oldukça rahatlatacak gibi. Ancak uzun saatler çalışmak zorunda kalmanız ise olası gözüküyor. Günün ilerleyen saatlerinde parasal konularda veya duygusal paylaşımlarınız da biraz daha zorlanacağınız zamanlar olacak. Son günlerdeki sırt ağrılarınız ciddiye almanızın zamanı geldi.

Oğlak Burcu Yorum  (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün güne sakin başlayabilirsiniz. Ancak ilerleyen saatlerde iş temponuz artacak. Alacağınız bir haber ya da beklenmedik bir misafir iş hayatınıza olumlu bir hava katabilir. Temponuza da olumlu katkısı olabilir. Parasal konularda yaşadığınız sorunlar için biraz daha sabretmeniz gerekebilir. Ancak yakın zamanda beklediğinizin üzerinde destek görmeniz olası. Özel hayatınızda yeni başlangıçlara şimdiden hazırlıklı olsanız iyi olur.

Kova Burcu 23 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumu  (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün iş yaşamınızda sabah saatlerinde yaşayacağınız gerginlikler olabilir. Bu olumsuz durumun tüm gününüzü etkileyebilmesi ise olası gözüküyor. Başarılarınızın dikkat çektiği ve bunun bazı kişilerde kıskançlığa yo açtığını anlamanız gerekiyor. O nedenle bu konuda daha sakin olmaya çalışmalısınız. Başarılarınızı ekibinizle paylaşmaya ayrı özen gösterin. Akşam saatleri yapacağınız bir görüşme sizi daha sakin hale getirecek. Karar almadan önce kendinize zaman tanıyın.

Balık Burcu 23 Eylül 2019 GÜNLÜK BURÇ YORUMU  (20 Şubat – 21 Mart)

Bugünlerde söylemekten kaçındığınız belki de kendi kendinize bile itiraf etmekte zorlandığınız düşünceleriniz olabilir. Ancak bununla ilgili artık bir karar aşamasında olmanız muhtemel. Ancak bu kararlar için uygun zamanlama bugün olmayabilir. Parasal konularda dikkat etmenizde fayda bulunuyor. Özellikle kredi kartı harcamalarınıza özen göstermelisiniz. Özel hayatınız da ise stresli günler devam edecek gibi gözüküyor.

İlginizi Çekebilir: Serotonin düzeyinizi doğal yollarla artırmanın yolları

 

- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here