22 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

0
298 views
22 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları
- Sponsor Bağlantılar -

22 Eylül 2019 günlük burç yorumları sizlere ne gibi işaretler veriyor olacak? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün size neler diyecek?

Koç Burcu (22 Mart – 20 Nisan) 22 Eylül Pazar

Bugünlerde sağlığınızla ilgili yaşadığınız sorunlar bir hayli canınızı sıkacağa benziyor. Ancak çözümün tıpta olduğunu unutmamanızda fayda var. Artık ertelemekten vazgeçmelisiniz. En yakın zamanda doktorunuza görünmenizde yarar var. Özel yaşamınızda ise sevgilinizin size olan sevgisinin tadını çıkarmaya çalışın. Mutlu olmak için çok nedeniniz var olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Maddi konular da dikkat etmeniz gereken zamanlardasınız. Ancak bu çok uzun sürmeyecek. Parasal konularda yakında güzel haberler alacaksınız.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs) Günlük Burç Yorumları

Bugün enerjinizi özellikle ertelemiş olduğunuz planlarınıza doğru kaydırın. İş ve eğitim konusunda önünüze çıkan fırsatları değerlendirmenizde ise fayda var. Hayatınıza yeni başlangıçlar yapmak için en uygun zaman. Kendinize ve içinde bulunduğunuz duruma acımaktan vazgeçin. Onun yerine yeni adımlar atarak hayatı mutlu kılmak yine sizin ellerinizde. Akşam saatlerinde alacağınız güzel haberler olabilir. Bunu kutlamaya şimdiden hazırlıklı olsanız iyi olur. Aşk hayatınızın tavan yapacağı zamanlardasınız.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 23 Haziran) 22 Eylül 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları

Bugün sevdiklerinizi arayarak güne iyi bir başlangıç yapın. Onların enerjisi sizi saracak ve sizi mutlu edecektir. Bugünü kendinize ayırmanızda fayda var. Özellikle içsel anlamda kendinizi bir gözden geçirin. Daha sonra eksiklerinizin ne olduğunu saptayın. Bu sizin gelişiminiz adına olumlu olacak. Buna bir hazırlık dönemini olarak da isimlendirebilirsiniz. İleriye yönelik olarak düşündüğünüz bazı girişimler olabilir. Bunun için kafanızın içinde planlar yapmış olabilirsiniz. Eğer bu tarz planlarınız varsa; bunlar üzerinde bir kez daha düşünmeniz size fayda sağlayacaktır. Ayrıca işle aşkı birbirine karıştırmamanız da fayda var. Kendinizi iş hayatına kaptırmış olmanız partnerinize karşı olan sorumluluklarınızı bir kenara bırakacağınız anlamına gelmiyor. Mutlu olmak için mutlu etmelisiniz.

Yengeç Burcu  (23 Haziran – 23 Temmuz) Günlük

Sevgili Yengeçler; Bugünlerde sosyal yaşamınızdaki ilişkilerde yeni bir gelişme yaşanabilir.  Bu gelişme hayatınıza yeni bir kapı aralayacak gibi. Sizi etkileyen bu olumsuz ruh halinizi hemen terk etmelisiniz.  Karamsarlığa düşmeyin. Yeni gelişmeler üzerine kafa yormaya ise şimdiden başlayabilirsiniz. Özel hayatınızda ise beklemediğiniz bir anda yeni bir ilişkiye kaptırabilir ya da sorunlu olan ilişkinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Aslan Burcu (24 Temmuz – 22 Ağustos) Yorum

Bugün duygusal enerjiniz tavan yapacak, gün içerisinde duygularınıza kulak vermenizde fayda var. Ailenizle ve sevdiklerinizle olan iletişiminize önem verin ve sezgilerinizin sizi yönlendirdiği biçimde hareket etmeye odaklanın. Özel yaşamınızda ise hızlı gelişmelere hazır olmanızda fayda var. Bitirmekte zorlandığınız bir ilişki içinde olabilirsiniz. Doğru kararlar verebilmeniz için duygularınız sizi yönlendirecek. Pes etmeyerek çözüm odaklı olmanızda fayda var.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül) Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar bugün kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Bu baskı yüzünden sinirlerinize hâkim olmakta da zorlanabilirsiniz. Ne olursa olsun sakinliğinizi muhafaza etmelisiniz. Geçmişte de benzer problemler yaşamıştınız ve soğukkanlılığınız sayesinde üstesinden gelmiştiniz. Şu an köprüleri atmamanız da fayda var. Birlikte çalıştığınız insanların ben merkezli davranışları yüzünden potansiyelinizi düşürmek yerine artırmalı ve hedeflerinize emin adımlarla kararlı bir şekilde gitmelisiniz. Özel yaşamınızda ise oldukça sakin bir gün sizi bekliyor olacak.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim) Yorum

Bugün çevrenizde gelişen kimi olaylar hoş olmayan durumlar yaratabilir. Bu olaylar sizi bir hayli zorlayacağa benziyor. Alacağınız kararlar da başkalarının etkisi altında kalmamalısınız. Eğer kalırsanız sağlıklı kararla vermekte zorlanabilirsiniz. Ruhsal anlamda hemen her olaydan etkilenecek gibisiniz. Dikkatli olmalı ve mümkün mertebe çekilmek istendiğiniz tartışmalara girmemelisiniz. Bu tartışmalardan uzak durmaya özen gösterin. Özel yaşantınızda ise; yaşanacak keyifli gelişmeler sizin moral seviyenizi yükseltecek. Kısa sürede yaşamış olduğunuz sıkıntıları unutarak kendinizi toparlamayı başaracaksınız. Unutmayın mutlu olmak için sahip olmanız gereken şey sizde zaten var.

Akrep Burcu (23 Ekim – 22 Kasım) 22 Eylül Pazar Yorum

Sevgili Akrepler bugün enerjiniz oldukça yüksek olabilir. Tempolu bir çalışmanın ardından gelen başarılar bütün yorgunluğunuza değdi. Bu nedenle tüm yorgunluğunuzu unutacak ve keyifleneceksiniz. Kimi küçük olumsuzluklar yaşanabilir. Bunu kendinize dert edinmenize ise hiç gerek yok. Günün tadını çıkarın. Ruhunuza iyi gelen sanatsal faaliyetler için uğraş verebileceğiniz iyi bir gün. Kendinizi şımartmaktan korkmanıza hiç gerek yok. Parasal konularda iyi gelişmeler yaşanabilir. Buda size günün bonusu. Aşk hayatınız da işler sizin için iyi gidiyor ve iyi bir noktadasınız.

Yay Burcu (23 Kasım – 22 Aralık) Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar bugün özel hayatınızda yeni bir gelişme yaşanabilir. Bu nedenle güne mutlu başlayacaksınız. Uzun süreden beri devam eden aşk ilişkileriniz için yeni başlangıçlar söz konusu. İlişkinizde var olan sorunların ortadan kaldıracak düzenlemeler söz konusu olabilir. Maddi konulardaki sıkıntılarınız ise varlığını hala devam ettiriyor. Harcamalarınızda daha özenli ve tutumlu olmanızda fayda var sizin için.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak) Günlük

Sevgili oğlaklar bugün yeni kararlar almamaya özen göstermenizde fayda var. Güne yorgun ve halsiz uyanabilir ve bu sizi doğru kararlar almaktan uzaklaştırabilir. Aile yaşamınızda ev ve aileyi ilgilendiren konularda birçok imkan sizi bekliyor olacak. Maddi konularda hiç beklemediğiniz insanlardan destek görmeniz muhtemel.  Bu alanlar da önemli gelişmeler sizi bekliyor olacak.

Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat) Yorum

Bugün geçmişin karamsar günlerine geri dönüş yapmanız olası gözüküyor. Geçmişte yaşadığınız olumsuz olaylar bu aralar zihninizi oldukça meşgul edecek gibi. Neden niçin ben soruları beyninizi kemirip duruyor adeta. Geçmişinizin sizi bu denli üzmesine izin vermemelisiniz. Yaşananları affedebilir ve yolunuza devam edebilirsiniz. Bunun için kendinize mutlaka zaman ayırın. Çünkü sakinleşmeye ihtiyacınız olacak. Belki kısa yürüyüşler iyi gelebilir bunun için.

Balık Burcu (20 Şubat – 21 Mart) Günlük

Son zamanlarda parasal konularda oldukça sıkıntılı günler geçiriyor olabilirsiniz. Bugün beklediğiniz maddi gelişmeler istediğiniz şekilde gelişmesi muhtemel gibi. Ödemelerle ilgili sıkıntılarınızın sona ermesi ile rahat bir nefes almış olacaksınız. Özel hayatınızda ise sevdiklerinizin sürprizleri ile güne iyi başlayabilirsiniz. Bu sizin için yeni bir gün ve sevdiklerinizle hayata yeniden olumlu bakmaya başlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Kahve İle Güzellik Sırları ve Kahve Maskesi

22 eylül 2019 burç yorumları nedir

 

- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here