21 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

0
390 views
21 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları
- Sponsor Bağlantılar -

21 Eylül 2019 günlük burç yorumları ile aşk hayatı, kariyer, aile ve sağlık konusunda neler yaşanacak fikir edinebilmeniz mümkün. Bugün burçları neler bekliyor olacak? İşte 21 Eylül Cumartesi günlük Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları haberimizde.

Koç Burcu 21 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumu (22 Mart – 20 Nisan)

Bugün güzel günlerin ilk günü olarak kabul edin. Uzun zamandır tatil planınız var. Bugün bunun için adım atmak isteyeceksiniz. Yorucu ve gergin günler artık mazi sizin için. İş ve özel yaşamınızda tüm taşlar yavaş yavaş yerine oturmuş olacak. Özellikle partnerinizin desteği size sürecek. Bu sizin en büyük şansınız. Birlikte daha uzun ömürlü ve mutlu günler sizi bekliyor olacak.

Boğa Burcu 21 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumu  (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugünlerde hayat size gülümsemeye tekrar başlayacak. Hayatınızı yeniden yapılandırabileceğiniz, isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz günler yaklaştı. İş hayatınızda elinizdekileri akıllıca değerlendirerek kendiniz için daha iyi şartlar oluşturabileceğiniz dönem sizin için. Bu süreçte zam ya da terfi alabilirsiniz yeter ki cesaretli olun biraz. Sürekli ertelediğiniz ya da uygun ortamı bulamadığınızdan dolayı ifşa edemediğiniz görüş fikir öneri ve projeleriniz için başlangıç zamanı bugün.

İkizler Burcu 21 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumu  (22 Mayıs – 23 Haziran)  

Bugün temkinli davranmanızda oldukça yarar var. Endişelerinizi kontrol altına almanız gerekiyor. Aksi halde olumsuzlukları kendinize çeker sıkıntılarla boğuşabilirsiniz. Bugün seyahat planlarınız varsa ufak tefek aksaklıklar yaşamanız muhtemel.  Bu sizi zor durumda bırakabilir. Ailevi konularda ise şans yüzünüze gülmeye devam edecek. Aşk hayatınızda da duygularınız sözlerinize yansıdığı sürece mutlu olmamanız için hiç bir neden görünmüyor.

Yengeç Burcu  21 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumu (23 Haziran – 23 Temmuz)

Bugünlerde gergin ve bir o kadar öfkeli gözüküyorsunuz. Ancak bu hırs ve öfke en çok size zarar veriyor. Farkında olmanız gerekiyor. Kendinize haksızlık edildiğini düşündüğünüz bir konuda tepkileriniz oldukça şiddetli olacak. Bu durum karşınızdaki insanlara zarar verebilir.  Ve aynı şekilde karşılığını da alabilirsiniz. Hırsınızın sizi telafisi olmayan bir yola sürüklemesine asla izin vermeyin.

Aslan Burcu 21 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumu (24 Temmuz – 22 Ağustos)

Bugün insanlarla iletişiminizde sezgilerinizin rehber olsun sizin için. Bu doğrultuda hareket ederseniz başarılı sonuçlara ulaşmanız muhtemel. Bugün kendi fikirlerinizi geliştirerek mesleğinizde önemli işlerin altına imza atacaksınız. Ancak sezgilerinize kulak verip aklınızla değerlendirmenizde fayda var. Maddi konularda ise mucize niteliğinde gelişmeler yaşabilir.

Başak Burcu 21 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumu (23 Ağustos – 22 Eylül)  

Bugün şanslı gününüzdesiniz. Şansınızın kapınızı çalması an meselesi. Karşınıza çıkan önemli gelişmeleri parlak zekânızla en iyi şekilde değerlendirin Ve bunun için harekete geçin. Özel yaşamınızda ise partnerinizle daha fazla zaman geçirme çabasında bulunun ve sevginizi göstermekten çekinmeyin. Sağlığınız için hareketsiz kalmamaya özen göstermenizde fayda var.

Terazi Burcu 21 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumu  (23 Eylül – 22 Ekim)

Enerjinizin ve gücünüzün doruk noktasındasınız. Bu herkes tarafından fark ediliyor. Bugün, iş ve özel yaşamınızda birlikte olduğunuz insanların sizden beklentileri olacak. Beklenenleri sağlamakta özellikle finansal konularda zorlanmanız muhtemel. Şimdi birlikte hareket etmekte zorunda olduğunuz konu ve insanlara karşı akılcı yaklaşımlarda bulunmanızda fayda var.  Maddi kaynakları arttırmanın ve düzenli hale getirmenin yollarını bulmalısınız. Ve bu yolları bir an önce uygulamaya başlamanızda yarar var.

Akrep Burcu 21 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumu  (23 Ekim – 22 Kasım)

Bugünlerde maddi konularda fırsatlar karşınıza çıkacak, aklınızı kullandığınız takdirde bundan kazançlı çıkabilmeniz muhtemel. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızdan alacağınız bir haber ya da karşılaşma aşk hayatınızın renklenmesini sağlayabilir. Belki geçmişte kalan bir kalp yaranız var. Bu aşk ile iyileşecektir siz yeter ki cesaretli olun.

Yay Burcu 21 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumu  (23 Kasım – 22 Aralık)

Bugün özellikle iş ve eğitim hayatınızla ilgili ani ve fevri çıkışlar gösterebilirsiniz. Ancak bu çıkışlarınızı sergilemekten uzak durmanızda fayda var. Haklı olsanız bile öfke patlaması size çok pahalıya patlayabilir. Özel yaşamınızda kendinizi olabildiğince ifade etmeli ve arzularınızın peşinden koşmalısınız. Partnerinizle yaşadığınız sorunlar için en iyi çözüm kuracağınız iletişimdir. Kendinize ve ona birazcık zaman tanıyın, bu konuda sabırlı olun.

Oğlak Burcu 21 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumu  (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün yeni başlangıçlara hazırlıklı olmanızda fayda var. Yeni insanlar yeni fikirler iş hayatınızda başarıya ulaşmanız için birçok kapıyı aralamanıza vesile olacak. Yaratıcı yönünüzün ön plana çıktığı bu günlerde kariyer hayatınızda hızlı ve istikrarlı bir başarının içerisine girecek. Özel hayatınız da beklenmedik gelişmelere gebe. Aileniz içinde hareketli günler sizi bekliyor olacak.

Kova Burcu 21 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumu  (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün sizin gününüz desek yeridir. Kişisel bakımınıza gerekli zamanı ayırarak şımartın kendinizi. Bugün dinlenmeniz de fayda var. Ayrıca evinizde vakit geçirerek aile bireyleri ile ilişkilerinizi güçlendirmeniz sizin için yararlı olabilir. Özel yaşamınızda ise bugün iletişime önem açık olun ve kendinizi ifade ederken partnerinizi de dinleyerek hareket etmeye çalışın. Akşam saatlerinde sizi heyecanlandıracak bir haber almanız ise olası.

Balık Burcu 21 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumu  (20 Şubat – 21 Mart)

Bugün sizin dışınızda yaşanacak gelişmelere dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca ısrarcı davranışlar göstermekten ve inatlaşmalardan uzak durmaya özen gösterin. Haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. Müdahale edemiyor olmanın siniri ile yanlış kararlar verebilirsiniz. Sabırlı davranarak beklemede kaldığınız takdirde her şey yoluna kendiliğinden girecektir merak etmeyin. Özel yaşamınızda ise yeni başlangıçlar söz konusu olabilir.

21 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları
- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here