20 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

0
343 views
Günlük Burç Yorumları 20 Eylül 2019
- Sponsor Bağlantılar -

20 Eylül 2019 günlük burç yorumları sizlere ne gibi işaretler veriyor olacak? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün size neler diyecek?

[Toc]

Koç Burcu (22 Mart – 20 Nisan)  20 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

İşinizdeki konumunuz sizi farklı kılıyor olabilir ancak haklılık düzeyinizi, hiçbir zaman başkalarını hırpalama aracı olarak görmemeniz de fayda var. Bugün, bu hatayı tekrarlamayın. Niçin, düşündüklerinizi ifade etmiyorsunuz. Oysa istekleriniz öyle mantık dışı konulardan oluşmuyor. Soğuk ve dengesiz hava sağlığınızı olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Böyle zamanlar sizi karamsarlaştırıyor.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs) Günlük Yorum

Bugünlerde enerjiniz işinizde kendinizi göstermenizi sağlayacak. Bugün yine kıpır kıpır ve yerinde duramadığınız bir gününüzdesiniz. Hiç beklemediğiniz anlarda ortaya çıkan fırsatlara şaşırmayın. Bazen, partnerinizi özgürlük nutuklarınızla bıktırıyor olabilirsiniz. Fakat her an da çevrenizde görmekte sizi mutlu ediyor. Bünyenizi yoran yiyeceklerden uzak kalmayı bir türlü beceremiyorsunuz. Bugün ölçünüzü önemli ölçüde kaçıracak gibisiniz.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 23 Haziran) 20 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

İşinizde, sizin gerçekliğiniz ile uyuşmayan durgun ve neşesiz bir ruh haline bürünmenize gerek yok. Her şeyinizle açık olmanızda ise fayda var. Aşırı yoğun duygularınız size sık sık hatalar yaptırabilir. Özellikle, nereye gideceğini tahmin edemeyeceğiniz laflar söylemekten ise çekinin. Dolaşım sisteminizle ilgili aksaklıklar yaşama olasılığınız oldukça yüksek. Ayaklarınızı dinlendirmeniz de fayda var.

Yengeç Burcu  (23 Haziran – 23 Temmuz) Yorum

İş yeri, son günlerde daha bir öğretici olabilir sizin için. Yaşadığınız her gün sizin için bir okul oluyor ve ertesi gün bir sonraki sınıfa başlıyor gibisiniz. Sizi eleştirel gözlerle izleyen karşı cinsten kişiyle ilgili, takınacağınız tavrı rutin günlük işlerinizi aksatmadan yapmanızda fayda var. Titiz bir yapıya sahipsiniz ve mevcut düzeninizin bozulmasına izin vermek istemiyor olabilirsiniz. Oldukça seçici davranıyor gözüküyorsunuz.

Aslan Burcu (24 Temmuz – 22 Ağustos) 20 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün kendinizi oldukça zinde ve güçlü hissedeceğiniz bir gün. Her konuda olumlu düşünmeli, bu günü yaşamalısınız. Çok çabuk samimi olabiliyorsunuz insanlarla. Bu samimiyetiniz özellikle karşı cinsten kişiler açısından yanlış anlamalara neden olabilir. Sinirleriniz gergin olduğu zaman sindirim sorunları yaşıyorsunuz ve bu durumunuzu açıklıyor.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)  Yorum

Son günlerde işinizle ilgili düşüncelerinizi pratiğe geçirmek istiyor olabilirsiniz ancak sağduyulu davranmanız da ve daha dikkatli olmanızda fayda var.. Sizin için önemli olan bir mesele olabilir, görüşeceğiniz konuyla ilgili partnerinizin de fikrini almanızda fayda var. Aşırı çalışmak sizi yoruyor olabilir. Fakat durumun farkında değilsiniz. Olmadığınız içinse, bu halsizliğinizin nedenini araştırıyorsunuz.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim) Günlük

Bir süredir devam eden bitkin haliniz yerini ışıldayan enerjiye bırakmış durumda. İşleriniz konusunda kendinizi daha bir dinamik hissedebilirsiniz. En yakınınızdakiler bile size olan duygularını gönül rahatlığıyla açamıyor olabilir. Ama birileri size en özel duygularını açıkça söylemeye hatta hareketleri ile birçok şeyi anlatmaya çalışıyor olabilir. Kollar ve bileklerle ilgili sorunlar yaşama durumunuz var. Eğer bu durumu yaşamak istemiyorsanız ağır yük altına girmemeli ve daha özenli olmalısınız.

Akrep Burcu (23 Ekim – 22 Kasım) Günlük Burç Yorumları

Çabuk pes etmek sizin karakterinizle ters düşüyor. Israr ettiğiniz konuya bir de konsantre olmanız durumunda, o konuda ortaya çıkabilecek en ideal yolu buluyorsunuz. Grup içinde konuşmalarınızı ilgi ile izleyen ve size yakınlık gösteren kişiye karşı biraz mesafeli davranmanızda fayda var. Ayak bileklerinizin hassas olduğu bir dönemde olabilirsiniz. Geceleri özellikle dinlendirmeye özen gösterin.

Yay Burcu (23 Kasım – 22 Aralık) Günlük Burç Yorumları

Bir süredir sizden beklentileri olanları hayal kırıklığına uğratıyor gibisiniz. Geleneksel yapınızla çevrenize de aynı elektriği yayıyor durumdasınız ve yeniliklere karşı çekimser davranıyorsunuz. Partnerinizin isteği hakkında hoş görülü olmanız gerekiyor. Yoksa hiç gereksiz yere gerginlik ortaya çıkacak ve bu oldukça canınızı sıkacak. Yarışmaktan ise nefret ediyor gibisiniz. Böyle durumlarla karşılaştığınız zamanlarda, sinirleriniz oldukça geriliyor.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak) 20 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugünlerde etrafınızdaki insanlarla iş birliği içine girme ihtimaliniz var. Bu birliktelik size çok para kazandırabilir. Önünüzdeki fırsatları zekice değerlendirmenizde ise fayda var. Fırsatlara karşı kayıtsız kalmamanız gereken bir gün. Bugün bazı önerilerin sizin için önemli değerlendirmelere neden olacağa benziyor. Bundan emin olabilirsiniz. Başarınız için gerekli sabır ve yeteneğe doğuştan gelen bir yeteneğiniz var.

Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat) 20 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

İş yerinizde bazı özel kalması gereken konularınız var ve bu konuları konuşmamanızda ise fayda var. Daha sonra dedikodu hasıl oluyor. Bugün gergin ve huzursuz olmanız muhtemel. Böyle anlarınızda onun her söylediğini yanlış anlama ihtimaliniz ise yüksek. Değişimlere hazır olmayan bir yapınız var. Bu yapınızı fazla zorlamadan hareket etmenizde ise fayda bulunuyor. Baş ağrılarınız sizi yoklamaya başlayacak gibi.

Balık Burcu (20 Şubat – 21 Mart) Günlük Burç Yorumları

İşiniz açısından son derece sakin olmanız gereken bir gününüzdesiniz. Acele vereceğiniz karar nedeniyle zarara uğramanız muhtemel gözüküyor. Partneriniz ise hayatınızın denge unsuru olmaya devam ediyor. Bu yüzden onunla olan ilişkinizde kendi egonuzu yaşamamaya özen gösterin. Kendinizi bitkin hissetmenizin sebebi, sürekli hareket halinde olmanızdan kaynaklanıyor. Hareketi biraz bırakmalı ve erkenden uyumalısınız.

İlginizi Çekebilir:

Kahve İle Güzellik Sırları ve Kahve Maskesi
Türk kahvesi, cildi sıkılaştırır ve kadınların korkulu rüyası olan selülitlerin giderilmesinde oldukça etkilidir. Düzenli kullanılması durumunda ciltteki ölü hücreleri atarak sivilce oluşumuna engel olur. Uykusuzluk, yorgunluk veya stres gibi nedenlerle oluşmuş olan gözaltı morluk ve şişkinliklerin giderilmesine yardımcı olur. 

Doğal Yöntemler İle Boğaz Ağrısı Nasıl Geçer
Boğaz ağrısı enfeksiyondan ya da virüsten kaynaklı değilse başka tedavi yöntemleri düşünebilirsiniz. Çoğu boğaz ağrısı ya da yanmasını evinizde çok rahat bir şekilde tedavi edebilmeniz mümkün.

Seda Akgül’ den Bomba: Beni Kiralamak İstediler
Ünlü sunucu Seda Akgül bombayı patlattı. İş adamından 100 bin TL teklif aldığını ancak teklifi reddettiğini açıkladı.

- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here