19 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

0
1.505 views
19 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları
- Sponsor Bağlantılar -

19 Eylül 2019 günlük burç yorumları sizlere ne gibi işaretler veriyor olacak? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün size neler diyecek?

Koç Burcu (22 Mart – 20 Nisan) Günlük Yorum

Genelde maddiyata önem vermiyor oluşunuz sizi maddi konularda kazanç sağlamamanız da bir rehavete sürüklüyor gibi. Ama unutmamalısınız ki maddi konular yaşamınız da çok önemli bir yeri var ve bunun için biraz daha istekli olmanızda fayda var. Özel hayatınızda beklediğiniz teklif çok yakında sizi bekliyor olacak.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs) 19 Eylül Günlük

Bugün arkadaşlarınız ile beraber çalışma isteğiniz tavan yapabilir.. Bu durum işinizde daha yaratıcı ve başarılı işler çıkarmanıza da olanak sağlıyor. Bu enerjinizi kendinizi daha iyi motive etmek için kullanmaya özen gösterin. Partnerinizle aranızdaki kıskançlık problemlerini büyütmek yerine birbirinize güvenmeyi öğrenmeniz ilişkinize büyük bir artı getirmiş olacak.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 23 Haziran) Günlük

Hafta sonu gelecek olan kıymetli misafir haberi sizi fazlasıyla heyecanlandıracak. Bu uzaktaki akrabanız veya çok sevdiğiniz bir dostunuz gibi gözüküyor. Bu sıralar mutluluk her daim kapınızı çalacak.. Her ne kadar arada bir iş ve aile hayatınızla ilgili problemler yaşıyor olsanız da bu ara negatif yüklü iyonlarınızdan kurtulmuş gibisiniz.

Yengeç Burcu  (23 Haziran – 23 Temmuz) Yorum

Bugün işe geç kalmanız muhtemel. Veya iş yerinizde sorunlar yaşamanız olası. Panik bir halinizin olması bunların bir felakete dönüşmesi için muhtemel bir sebep yaratacak. Ama üzülmeyin bunu ancak siz çözebilir ve tekrar alıştığınız mutlu düzeninize tekrar dönebilirsiniz. Kendinize ve başkalarına karşı daha sağduyulu davranmaya özen gösterin.

Aslan Burcu (24 Temmuz – 22 Ağustos) Günlük Yorum

Haftanın son günlerine doğru girerken ne kadar yorulduğunuzu da hissetmeye başladığınız bir gün. Bu haftaya dair bir sürü plan ve program yaptınız. Olağanüstü azminiz sayesinde birçoğunun üstesinden başarı ile kalktınız. Özel yaşamınızda gelişen sürprizler sizi fazlasıyla mutlu memnun edecek. Sonbahara girdiğimiz şu günlerde sağlığınıza her zamankinden daha fazla özen göstermeniz de fayda bulunuyor. Bu zamanlarda kişisel konularınızın sizin için önem derecesi daha fazla artması muhtemel.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)  Yorum

İş hayatınızdaki motivasyonunuz sizi ve tüm yaşamınız etkiliyor gibi. Her zaman profesyonel olma taraftarısınız. Kendinize karşı fazlasıyla öz güven duyuyorsunuz ve bu tüm yapınıza hâkim durumda. Bunun sebebi daha fazla okumanız ya da daha sık gezi yapıyor olmanız. Partnerinizle keyifli dakikalar sizi bekliyor olacak, sevgi ve hoş sohbetin hâkim olacağı bir gün sizi bekliyor olacak.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim) 19 Eylül Perşembe Yorum

İş arkadaşlarınızla sabah ilk buluştuğunuz andan itibaren güzel ve kaliteli geçen sohbetleriniz ara ara devam edecek. Bunda onların olduğu kadar sizin payınız da var. Ama bu konuda yaratıcı olup birlikte çalışmalar yapmak için ilk adımları atmak sizin elinizden çıkarsa çok daha mutlu olacak gibi. Özel hayatınızda da partnerinizle de iş çıkışında güzel bir akşam yemeği yiyebilir ve muhteşem bir sohbet sizi bekliyor. Bu sizin elinizde ve bunu yapmamanız için herhangi olumsuz bir nedeniniz ise yok.

Akrep Burcu (23 Ekim – 22 Kasım) Yorum

Ailenizle sevdiğinizi tanıştırmanın verdiği huzur her yanınızı kapladı. Bu huzur ile merhaba dediniz yeni bir haftaya. Hafta sonundan itibaren konuşmalarınızla çevrenizdekileri etkilediğinizi fark edebileceksiniz. Güler yüzünüzü hafta boyunca insanlara göstermekten ise çekinmemeniz gerekiyor. Bırakın yüzünüz gelin.

Yay Burcu (23 Kasım – 22 Aralık) Günlük

Bir yakınınıza danışmanız sayesinde aldığınız fikir alışverişleri ile birçok sorununuzu çözecek gibi görünüyorsunuz. Bu sizi oldukça rahatlatacak. Ona karşı kendinizi büyük ve derin bir teşekkür borçlu olarak hissedebilirsiniz. Bundan sonra problem yaşadığınız zaman daha sakin ve serinkanlı düşünmeli, yorum yapmalı ve bir çözüm yolunu bulmalısınız.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak) Yorum

Bu hafta ailenizin ve aile kavramının önemini daha bir anlamış gibi duruyorsunuz. Hedefleriniz daha net bu nedenle içinizde daha ferah. Özel hayatınızı gizleme telaşınız canınızı sıkıyor olsa bile bunu açıklamaktan çekinmemekte fayda var. Aklınıza taktığınız problemlerden ise kurtulma zamanız geldi de çattı bile. Bu kadar düşünürseniz sağlığınız olumsuz etkilenebilir, lütfen daha dikkatli ve kendinize özenli olun..

Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat) Yorum

Son zamanlarda yaşadığınız problemleri fazlasıyla kafanıza takıyor gibisiniz. Gelecek hafta içinde azminiz sayesinde birçok sorunun üstesinden geleceksiniz merak etmeyin. Sorunlarınızın bazıları sizi güzel günlere özlem içinde bırakmış gibi görünüyor. Ama iş ve aşk hayatınız bir düzene girecek. Siz sadece sağduyulu ve soğukkanlı olun bu yeter.

Balık Burcu (20 Şubat – 21 Mart) Günlük

Kısa bir süre içerisinde çok olumlu bir teklif almanız muhtemel. Bu hem işle ilgili hem de gönül işiyle ilgili olacak gibi gözüküyor. Bu güzel teklifi aldığınızda değerlendirirken aceleci davranmamanızda fayda var. Geniş bir şekilde karşılayıcı olmakta ve iyi düşünerek değerlendirmekte yarar var. Sağlıkla ilgili problemler karşısında ihmalkâr davranmayın. Bundan kaçınmanızda yarar var.

- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here