18 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

0
1.413 views
18 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları
- Sponsor Bağlantılar -

18 Eylül 2019 günlük burç yorumları sizlere ne gibi işaretler veriyor olacak? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün size neler diyecek?

Koç Burcu (22 Mart – 20 Nisan) 18 Eylül Salı

Bugünlerde kriz yaratan durumlarla karşılaşmanız muhtemel ve bu durum sizi oldukça sarsacak gibi gözüküyor. Ancak zekânızla bu sürecin üstesinden kolaylıkla geleceksiniz. Bir süredir duygusal olarak da yıprandığınızı görüyorum. Tüm bunların sizi alt etmesine izin vermemeniz gerekiyor. Yakında yepyeni bir hayat sizi bekliyor olacak. Öğle saatlerinde ortaklı konularla ilgili yeni kararlar verebilirsiniz. Parasal konularda karar vermeden iki kez düşmenizde fayda var.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs) Günlük Yorum

Son zamanlardaki rehavetiniz üzerinde atmanız ve silkelenmeniz gerekli. Kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz uğraşlar bugün sizi bekliyor olacak. Arkadaşlarınızla buluşup paylaşımda bulanacağınız zamanlar içerisindesiniz. Öğle saatlerinde iş konularında ciddi kararlar almanız muhtemel. Bazı konularda yeniden hareketlenmeniz ve toparlanmanız gerekli. Partneriniz sizden biraz ilgi bekliyor olacak. Onu ihmal etmemeye özen gösterin.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 23 Haziran) Yorum

Bugün keşfetme arzusuyla bir sürü şey öğrenmek arzusundasınız. Yeni başlangıçlar yapmak ve gelecek hayalleriniz için yeni hedefler koymak istiyorsunuz. Gün içinde uluslararası konularla ilgilenmeniz gerekecek gibi gözüküyor. Uğraştığınız konularda ciddi kararlar alabilirsiniz. Aldığınız bu kararlar sizi yeniden harekete geçirecek.

Yengeç Burcu  (23 Haziran – 23 Temmuz) Yorum

İhmal ettiğiniz aşk hayatınızdan alarm sesleri gelmeye başladı. Partnerinizle ilgili konularla daha yakından ilgilenmeniz gerekebileceği bir gün sizin için. Çalışma konularınızda aksayan işlere yeniden yönelmeli ve yarım kalan işlerinizi tamamlamak arzusunda olabilirsiniz. Bu işinize olumlu etkiyi beraberinde getirecek. Bugün fikirlerinizi güçlü bir şekilde savunabilirsiniz. Siz doğru yerdesiniz, sözlerinizi korkmadan ifade edebilirsiniz. Romatizmalarınız bu havaları oldukça seviyor olabilir, dikkat etmenizde fayda var.

Aslan Burcu (24 Temmuz – 22 Ağustos) Günlük

Yeni başlangıçlar için iyi bir hafta gibi gözüküyor sizin için. Partnerinizin size sürprizler yapabilir. Maddi konularla ilgili gelişmeler görebilirsiniz. Parasal birikimlerinizle ilgili kararlar alacağınız zamanlara daha var. Yeteneklerinizi sorumlu olduğunuz konularda kullanmak istemeniz gayet doğal. İş hayatınızda alacağınız destekler size güven verecek ve sizi oldukça çok rahatlatacak. İlerleyen zamanlarda kişisel konularınızın sizin için öncem derecesi daha fazla artabilir.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül) Günlük Yorum

Çevrenizin mutluluğu sizin mutluluğunuz Sevgili Başaklar. Özgürlüğünüze düşkünsünüz ama sosyal konulardan uzak duramıyorsunuz. Bu sabah hareketli zamanlar sizleri bekliyor. Yakın çevrenizle ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyecek gibi gözüküyor. İletişimden kaynaklı aksaklıklar keyfinizi kaçırmasına müsaade etmeyin. İlerleyen zamanlarda cüzdanınızla ilgili konularla meşgul olmanız olası. İş hayatınızda alacağınız destekler ise yaşamış olduğunuz keyifsizliği sizin için keyif haline getirecektir.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim) Yorum

Siz kararınızı verdiniz, sonuçlarını da çok rahat kaldırabilirsiniz. Sonuçta hayat devam ediyor herkes için. Çalışma hayatınızdaki konular bugün gündeminize taşınacak gibi. Uğraştığınız işlere başkalarını da katmak arzusunda değilsiniz. Bu sizin başarınıza olumlu katkı sağlayacak. Sayılarla aranız iyi değil evet ama ödemeleriniz giderek birikmiş gözüküyor. Artık ilgilenseniz sizin oldukça iyi olur. Dikkatsizlikleriniz canınızı sıkacak gibi. Sosyal konularla ilgilenerek kafanızı dağıtmak sizi iyileştirecek ve keyifsizlikleri size unutturacaktır.

Akrep Burcu (23 Ekim – 22 Kasım) 18 Eylül Çarşamba Yorum

Yoğun bir hafta sizin için. Yorgunsunuz ama içiniz oldukça rahat. İş yerinde bugün sizi yoracak bir durum bulunmuyor, haftalık planlar için ise bolca zamana sahipsiniz. İyi bir çalışma programı sizi yeni yerlere getirecek, motivasyonunuzu yüksek tutmanızda fayda var. Bugün sizi bekleyen bir dizi ziyaret de görünüyor, ertelememenizde fayda var çünkü uzun zamandır onların gözü yapacağınız bu ziyarette. Maddi konular hala hassasiyetini koruyor olabilir. Özel hayatınızda partnerinizle mutlu günler sürekliliğini devam ettiriyor.

Yay Burcu (23 Kasım – 22 Aralık) Günlük

Özel hayatınızdaki sağlam yürüyüşünüz sağlam adımlarla devam ediyor. Sevdikleriniz sizin sıcaklığınızla huzur içerisindeler. İş hayatınızdaki sorumluluklarınızın yoğunlaştığı bir günde olabilirsiniz. Aldığınız sorumluluklar sizi karar aşamasına da getirmesi muhtemel. Üstlerinizle iletişiminiz öne plana çıkacak gibi görünüyor. Hedeflerinize ulaşmak için başkalarından daha fazla destek almak isteyeceksiniz. Bugün inandığınız fikirleri savunmak için istek duyacağınız zamanlar olacak.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak) Yorum

Bugün sosyal konularda keyfinize diyecek yok. Beklentinize karşılık geldi. Şimdi gelecek beklentilerinizle ilgili konularda yeni sorumluluklar almak istemenizden daha doğal bir şey yok. Arkadaşlarınızla planlar yapmanız olası. Öğle saatlerinde uğraştığınız konularla ilgili kararlar almak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi oldukça çok rahatlatacak. Dikkatiniz size yeni yatırımlar getirecek.

Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat) Yorum

Gün boyu birçok konuda aksaklıklar yaşanacak gibi gözüküyor. Bilmediğiniz ve gizli kalan konular gündeminizi oldukça çok meşgul edecek gibi. Karar vermeniz gereken konularda dikkatli olmanızda fayda var sizin için. Gün içinde yaşayacağınız içsel süreçler farkındalığınızı artıracak. Arkadaşlarınızla görüşmek ve beklentileriniz hakkında konuşmak size iyi gelebilir. Sağlığınızla ilgilenmeyi ihmal etmemenizde fayda var.

Balık Burcu (20 Şubat – 21 Mart) Günlük

Sabah saatlerinde başlayan aksaklıklar sizi gün boyu takip edecek gibi. Haftaya kötü başlamış olabilirsiniz ancak onu tersine çevirmek de sizin ellerinizde. Bugün önünüze gelen fırsatları kaçırmamaya özen gösterin. Alacağınız kararları öğleden önce alırsanız sizin için iyi olur. İlerleyen zamanlarda kişisel açıdan önem verdiğiniz konular ön plana çıkması olası gözüküyor. Sosyal konularla ilgilenmek isteyeceksiniz. Yeni planlar yapmak için fırsatlarınız tam karşınıza çıkacak.

[ilgilikarti2 id=”899″] [ilgilikarti2 id=”3822″]

 

- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here