17 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

0
866 views
17 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları
- Sponsor Bağlantılar -

17 Eylül 2019 günlük burç yorumları sizlere ne gibi işaretler veriyor olacak? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün size neler diyecek?

Koç Burcu (22 Mart – 20 Nisan) 17 Eylül Salı

Bugünlerde iş ve aile hayatınızla ilgili kalıcı adımlar atmak isteyebilirsiniz. Her ne kadar zemin uygun görünüyorsa da özellikle işinizle ilgili kararları ertelemeniz faydalı gözüküyor. Özel hayatınızda ise ailenize zaman ayırmanız hem onlar için hem sizin için önem arz ediyor. Son zamanlarda yaşanan tartışmalar herkesi fazlasıyla üzmüş gibi.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs) Günlük Yorum

Bugün işinizle ilgili kararlar alırken etraflıca düşünmeyi ihmal etmemelisin. Ani kararlar nedeniyle daha sonra pişman olmanız muhtemel görünüyor. Özel hayatınızla ilgili ise, bir yolculuk veya arkadaşlarınızla ilgili olumlu gelişmeler olabilecek gibi. Sizi memnun edecek haberler duymanız veya kararlar almanız gerekebilir. Son günlerde artan ağrılarınızla ilgili doktora görünmeniz gerekebilir.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 23 Haziran) Yorum

Bugün günün ilk saatleri parasal konularda sizi tatmin edecek gelişmeler yaşayacaksınız. İş birliği ve ilişkilerinizi pozitif koşullara taşıyacak kararlar almanız muhtemel. Ancak otorite konumundaki kişilerle aranızda bazı sorunlar var ve bu sorunlardan dolayı gerilimler yaşanabilir. Gerilimden mümkün olduğu kadar uzak durmaya çalışmanız faydanıza. Akşam saatleri ise özel hayatınızla ilgili sürprizlere yaşanabilir. Hazırlıklı olmanızda fayda var.

Yengeç Burcu  (23 Haziran – 23 Temmuz) Günlük

Bugün iş yerinde gerginliklere son verme gününüz geldi de çattı. Bir süredir size tavır alan arkadaşınızla buzları eritmek için bugün oldukça uygun. Bugün onunla vakit geçirip karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunabilir, hatta ortak bir noktada anlaşabilirsiniz. Bu sıralar maddi konulara özellikle dikkat edin. Eşinizle, dostunuzla veya anlaşma imzalamak üzere olduğunuz kişilerle aranda parasal konularda bazı pürüzler çıkması olası.

Aslan Burcu (24 Temmuz – 22 Ağustos) Yorum

Bugünlerde özellikle sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Bir süredir ertelediğiniz sağlık sorunlarınız işinizin en tempolu günlerinde sizi yarı yolda bırakacak gibi gözüküyor. Önlem almak sizin faydanıza olacak. Eğitimle ilgili konularda yeni olanaklar karşınıza çıkabilir. Bu konuda parasal olarak hazırlık yapmanız gerekecek gibi gözüküyor. Özel hayatınızdaki huzurlu yaşam ise sizin için tam bir şans.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül) Günlük Yorum

Bugün gününüz keyifli başlayacaksınız. Özellikle iş hayatınızda yeni bir teklif sizi bekliyor olacak. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz planlarınızı hayata geçirmek için bu iyi bir fırsat. Günün ilerleyen saatlerinde parasal konularda veya duygusal paylaşımlarınız da biraz zorlanmanız muhtemel. Sağlığınızla ilgili ise telaşlanmanızı gerektiren herhangi bir durum bulunmuyor.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim) Yorum

Bugün maddi konularda şanslı gününüzdesiniz.  Dahası yeni kararlar almak için uygun bir gün olabilir sizin için. Bugün özellikle bir gayrimenkulle ilgili karar alacaksınız. Bu bir satış veya tadilat kararı olabileceği gibi ailenizle birlikte hareket etmenizle ilgili bir durumu kapsıyor olabilir. Günün ikinci yarısında uyum ve denge içinde ilerleyen koşulların bozulma ihtimali oldukça yüksek, aman dikkat!

Akrep Burcu (23 Ekim – 22 Kasım) 17 Eylül Salı Yorum

Bugün güne güzel başlamanız mümkün. Sevdiklerinizle uyumlu ilişkiler kurabilir; bir yolculuk kararı alabilirsiniz. İş hayatınız da ise tüm işleriniz yoluna girebilir. Ancak günün ilerleyen saatleri ilk bölümü gibi geçmeyebilir. Sizi kısıtlayan ve engelleyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durum gerilime neden olabilir

Yay Burcu (23 Kasım – 22 Aralık) Yorum

Bugünlerde yeni bir seyahat söz konusu olacak gibi gözüküyor. İşinizle ilgili gerçekleşecek bu seyahat aynı zamanda özel hayatınızla ilgili de sizin için olumlu sonuçlar doğurması muhtemel. Parasal konularda yaşadığınız sorunlar için biraz daha sabretmeniz gerekebilir. Ancak yakın zamanda beklediğinizin üzerinde destek alacaksınız. Şanslı günler çok uzakta değil sizin için.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak) Günlük

Sevgili Oğlaklar, ruhsal olarak kendinizi yorgun ve tedirgin hissedebileceğiniz bir gün. Özellikle iş hayatınızda dikkat gerektiren önemli işleri ertelemeniz ya da iş arkadaşlarınızın desteğini istemeniz sizin için oldukça yerinde bir karar. Bir süredir ertelediğiniz tatil planı tam bu günler için geçerli. Eskilerin dediği gibi tebdil-i mekânda her zaman bir hayır vardır. Bugünlerde ödemelerinizi de ihmal etmemeye özen gösterin.

Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat) Yorum

Bugünlerde söylemekten kaçındığınız belki de kendi kendinize bile itiraf etmekte zorlandığınız düşüncelerle ilgili bir karar aşamasında olacaksınız. Partnerinizle aranızda sorumluluklardan dolayı gerilimli durumlar yaşamanız muhtemel. İsteklerinin yerine gelmesi için yoğun mücadele içerisine girebileceğiniz bir gün. Akşam saatleri yapacağınız bir görüşme sizi daha sakin kılabilir. Karar almadan önce kendinize zaman ayırmanızda fayda var. Acele etmeyin.

Balık Burcu (20 Şubat – 21 Mart) Günlük

Bugün yakın çevrenizle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Bu geleceğinizle ilgili bir karar üzerinde etkili olacak gibi gözüküyor. Gününüz sakin başlasa da ilerleyen saatler hareketlenecek. Beklenmedik bir misafir iş hayatınıza hareket katabilir. Uzun saatler boyunca çalışmak zorunda bile kalabilmeniz muhtemel. Özel hayatınız da ise stresli günler bir süre daha devam edebilir. Partnerinizle konuşmak için artık acele edin çünkü erteleyebileceğiniz herhangi bir zaman kalmadı sizin için.

- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here