16 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

0
223 views
16 Ekim 2019 günlük burç yorumları
16 Ekim 2019 günlük burç yorumları
- Sponsor Bağlantılar -

16 Ekim 2019 günlük burç yorumları sizlere ne gibi işaretler veriyor olacak? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün size neler diyecek?

Koç Burcu (22 Mart – 20 Nisan) 16 Ekim Çarşamba

Bugünlerde aşk hayatınızda enerji kaybediyor vaziyettesiniz. Her ne kadar bunun sebebini çevrenizde aramış olsanız da, siz de asıl kaynak nedenini biliyorsunuz. Açıktır ki bazı konuları aşk hayatınıza dahil etmemeniz gerekiyor. Dahil ettiğiniz sürece enerji kaybetmeye devam edeceksiniz. Yerinden oynayan dengeleri yerine oturtmanın ötesinde, yeni kazançlara açık fırsatlar söz konusu hayatınızda. İş ortamınızın şartları, muhtemel kazançları görebilmenize engel oluyor.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs) Günlük Yorum

Bugün iş hayatınızdaki yeni gelişmeler olabilir. Bu size yeni kararlar almaya zorlayacak gibi. Ama bu süreçte sakin düşünmelisiniz. Ani kararlar almaktan uzak durmalısınız. Özel hayatınızda ise partnerinize küskün davranışlar içerisinde bulunuyorsunuz. Ancak bunu sürekli devam ettirmeniz durumunda partneriniz tarafından bazı şeyler ciddi olarak algılanabilir. Üstelik bu davranışınız doğru kararlar almanıza da mani olabilir. Son günlerdeki zihin dağınıklığından kurtulmanız gerekiyor.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 23 Haziran) Yorum

Bugün işinizle ilgili olumsuzlukları bir kenara bırakmanızın tam zamanı. Güne pozitif başlamak birçok gözden kaçırdığınız mutlulukları görmenizi sağlayacak. Hayatın size bakmasını arzuladığınız gibi siz de hayata öyle bakın. Kazançlı çıkacak sizsiniz. Aşk hayatınızda ise bazı şeyler eskiden güzel gelmese bile şimdilerde sizi çokça hoşnut ediyor durumda. Kendinizi çok yönlü geliştirme çabalarınız var. Bu sizi de partnerinizi de motive ediyor durumda. Bazı engelleri kaldırmanız durumunda hayatınızı daha kolay yaşayabileceksiniz.

Yengeç Burcu  (23 Haziran – 23 Temmuz) Günlük

Bugünlerde parasal konularda daha tutumlu olmayı öğrenmeniz gerekiyor. Aksi halde sonradan ödemekte oldukça zorlanacaksınız. İşinizle ilgili yeni yatırımlar sizi bekliyor. Bu sizi geliştirecektir. Kendinize ve işinize yatırım yapmayı yeniden değerlendirmeye almanızda yarar var. Özel hayatınızda ise rutine bir dur deme zamanı geldi de geçiyor. Aşkınızı belli etmelisiniz artık. Elinizden fazlası gelmese de bu da önemli bir adım olacak sizler için. Bugünlerde sonbahar romantizmi için küçük bir tatil size iyi gelecektir.

Aslan Burcu (24 Temmuz – 22 Ağustos) Yorum

Bugün enerjisi yüksek bir gün olabilir. İş yaşantınızda sorunsuz bir gün sizi bekliyor desek yerinde olur herhalde. Bugün işlerinizi kolaylıkla halledebileceksiniz. Kendinize vakit ayırabilmeniz mümkün. Bugün iş yerinizden erken ayrılmanız gerekebilir. Ailenizin de partnerinizi onaylamasıyla aşka hayatınızda daha ciddi ve güzel adımlar atmaya başlamanız an meselesi. Son zamanlarda aldığınız kilolar başınıza dert olacak gibi. Sorun olmadan formda kalmanın yollarını bulmanızda fayda var.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül) Günlük Yorum

Son zamanlarda özel hayatınız da problemler var. Bu sizi ara sıra çıkmaza sokuyor. Bu memnuniyetsizliği şimdilik dile getirmemiş olsanız da ilerleyen zamanlarda başınızı oldukça ağrıtacağa benziyor. Kendinizi ruhsal yönden iş yerinde gelişime açık hissedeceksiniz. Yalnız başınıza yürütebileceğiniz çalışmalar var ise bugün o işlerde daha da verimli olacaksınız. Yolculuk yapmak fikriniz aklınıza zaman zaman geliyor olabilir. Ancak parasal konularda iyileşmeniz gerekiyor.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim) Yorum

Bugünler de özel hayatınızdaki sorunlar iş hayatınızı olumsuz şekilde etkileyebilir. Partneriniz ilk defa sizin isteklerinize kayıtsız kalabilir. Siz onunla birlikte zaman geçirmek istiyorsunuz. Ancak onun sizi reddetmesi sizi derinden etkiliyor. Özel yaşamınızdaki bu durum karşısında işinizde öfkeli ve agresif bir kişiliğe bürünüyorsunuz. Duygusal anlamda daha sakin olmalısınız. Bazı şeylere ani tepkiler vermemelisiniz.

Akrep Burcu (23 Ekim – 22 Kasım) 16 Ekim Salı Yorum

Bugün işinizle ilgili tedirginlikleriniz olabilir. İşyerinizin teknik gelişmelerin gerisinde kalması sizi başka seçenekler aramaya itiyor gibi. Maddi anlamda sarsılmamak için riskleri ortadan kaldırmış olmanız gerekiyor. Aşk hayatınızda ise daha açık olmanızda yarar var. Bu size eskisinden de iyi bir aşk ortamı hazırlamış olacak. Aynı meslekten arkadaşlarınıza danıştığınız bazı konular olabilir. Bunlarla ilgili, birkaç gün içinde yanıtlar alacaksınız.

Yay Burcu (23 Kasım – 22 Aralık) Yorum

Açıkçası bugün sizin gününüz olmayabilir. Kendinizi tam anlamıyla işlerinize  veremeyeceğiniz bir gündesiniz. Yaşadığınız bazı problemler sizi işinizden soğutabilir. Buda performans düşüklüğüne sebep olabilir. Bazı kararlar vermekte zorlanabilirsiniz. Özel hayatınızda ise bazı gelişmeler yaşayacaksınız. Ancak bu gelişmeleri olumlu anlamda yaşamak sizin elinizde. Bunu için bu aralar tavırlarınıza dikkat etmelisiniz. Göz sağlığınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak) Günlük

Bugünlerde sizdeki değişikliğin partneriniz de farkında. Bunun için sizden bir açıklama bekliyor olabilir. Hatta sizde sağlam bir açıklama borçlusunuz partnerinize aksi halde aşk hayatınız riske girecek gibi. Planlarınızın gerçekleşmesi için zamana ve maddi desteğe ihtiyacınız olabilir. İş yerinizde bir arkadaşınızla yaşadığınız dayanışmayı yakında küçük bir ortaklığa dönüştüreceksiniz. Yakınlarınıza karşı kırıcı olmamalısınız. Daha sakin davranmanız da yarar var.

Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat) Yorum

Haftanın ilk gününden itibaren sıkıntılarınızı atmış olacaksınız. Ancak işinizde çelişkili baktığınız bir konu var. Bu daha uzun süre sizi düşündürmeye devam edebilir. Bazen yerinde tahminler yapamıyor olabilirsiniz. Ancak bu sizin için kayıp olarak sonuçlanıyor. Aşk hayatınızda ise yeni bir döneme giriyorsunuz. Hatta bu dönem sizde biraz emrivaki hissi uyandırıyor ki siz bu histen hiç hoşlanmayanlardansınız. Ama biraz sabırlı olmalısınız. Kendinizi sürprizli günlerin ahengine bırakmanız yeterli.

Balık Burcu (20 Şubat – 21 Mart) Günlük

Bugünlerde ruhsal olarak bazı sorunlar yaşadığınız bir dönem olabilir. Aşk hayatınızda ki bunalımlardan çıkmak sizin için hayli zor. Daha önceden planladığınız şekilde çalışmalarınızı sürdürebileceksiniz. Bildiğiniz yöntemlerden vazgeçmek istemeyeceksiniz ve sistemli olarak isteklerinizin üzerine gidebileceksiniz. Sezgilerinize fazla güvenmeyin. İşinize odaklanmak size iyi gelebilir.

- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here