16-22 Eylül 2019 Haftalık Burç Yorumları

0
483 views
16-22 Eylül 2019 Burçlar Haftalık Aşk Yorumları

16-22 Eylül 2019 haftalık burç yorumları sizlere ne gibi işaretler veriyor olacak? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bu hafta size neler diyecek?

1Yükselen Koç ve Koç Burcu 16-22 Eylül Haftalık Burç Yorumu

Yükselen Koç ve Koç Burcu 16-22 Eylül Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Koçlar gayet istekli ve duygusal anlamda güçlü hissettiğiniz bir haftaya giriş yapacaksınız. Ay sizin burcunuzda birlikte hareket ederken; insanlara önderlik etmek ve en önden gitmek için yeni fırsatlarınız var. Sizin fikirlerinize katılmayan kişilere ise cevap bile vermenize gerek yok. Bu hafta ciddi ve kararlı, çalışkan bir biçimde işlerinize yönelmenizde fayda var. Bitmemiş işlerinizi halletmenizde yararınıza. Bu hafta size dinlenmek biraz uzak gibi görünüyor. Hafta sonunda iletişim yönünüz, çevrenizle ilişkileriniz güçlü fakat Ay’ın aldığı açılar nedeniyle biraz agresif hissederseniz de bu sizin için gayet normal. Empati yeteneğiniz ise oldukça çok düşük, karşı tarafın yerine kendinizi koymanızda yarar var ve o şekilde onun penceresinden bakmaya mutlaka çalışmalısınız. Aşk konusunda sizin için tam bir şans haftası. Oldukça mutlu olacaksınız.

 Haftanın başlarında oldukça enerji dolu günler geçirecek gibi gözüküyor. Bunu değerlendirin. Mesela iş çıkışında arkadaşlarınızla ya da aileniz ile yemek yiyerek zaman geçirin. Bu hafta eşiniz ya da beraber olduğunuz kişi ile bazı sorunlar yaşamanız olası. Bu sorunların üstesinden gelmek için uzun konuşmalar yapacak ve sonunda ortak noktaya varacaksınız. Aynı zamanda arkadaş çevrenizde size yakın olan kişilerin desteğini göreceksiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here