15 Eylül 2019 Burç Yorumları

0
386 views
15 Eylül 2019 Burç Yorumları
- Sponsor Bağlantılar -

15 Eylül 2019 Pazar günlük burç yorumları ile burçlar insanlara kariyer, sağlık, insan ilişkileri ve aşk hayatı hakkında birçok ipucu veriyor. Astroloji severler günlük burç yorumlarını okuyor.

15 Eylül 2019 Burç Yorumları

 Koç Burcu (22 Mart – 20 Nisan) Bugün

Bir süredir etelediğiniz meseleler bugün gündeminize gelecek gibi gözüküyor. Anlık kararlar vermeden önce iyi düşünün duygusal değil akılcı yaklaşımlarda bulunmanız sizin yararınıza. Bugün yurt dışı ile bağlantılar iş eğitim seyahat gibi gündeminize gelebilir. Cesaretli davranın ve şansınızı değerlendirin.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs) 15 Eylül

Cumartesi balık burcunda gerçekleşen dolunaydan sonra hayatınıza huzur geliyor. İstediklerinizi daha kolay elde edebilecek ve bu gücü kendinizde bulacaksınız. Aşk hayatınızda olumlu sonuçlar almanın vakti geldi! Bugünü ailenizle eğlenmeye, gezmeye ve tozmaya ayırmayı düşünebilirsiniz.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 23 Haziran) Yorum

Bugün alacağınız haberle tüm planlarınız alt üst olacak gibi gözüküyor. Sevdiklerinizin yanında olmak hem size hem onlara iyi gelecektir. Yapmayı planladığınız işlerinizle ilgili dostlarınızın yardımını alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise geçmişte yaşadığınız sıkıntılı süreçlerin zihninizde uyanmasına izin vermeyin. Sağlığınızla ilgili kontrolleri ihmal etmeyin.

Yengeç Burcu (22 Haziran – 23 Temmuz) Günlük

Son zamanlarda bir hayli gergin günler geçirdiniz ama bugün kendinizi daha huzurlu ve keyifli hissederek güne başlayacaksınız. Duygusal konularda iletişime önem verdiğiniz takdirde pek çok sorunu ortadan kaldırabileceksiniz. Parasal konularda sıkıntılı günler yaşamamak için kredi kartınıza dikkat etmelisiniz.

Aslan Burcu (24 Temmuz – 22 Ağustos) Günlük Yorum

Bugün ailenizde yaşanacak olumlu gelişmelerle oldukça sevineceksiniz. Hayatın akışı ile uyumlu olmanın getirdiği güven ve huzur sizleri daha güçlü kılacak. Yeteneklerinizin hakkını maddi manevi alacak kendinize yeni finansal kaynaklar yaratabileceksiniz. Özel yaşamınızda kıskançlık duygunuzu kontrol etmekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz…

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül) Yorum

Bugün her sözünüzü iki kez düşünüp öyle konuşmanızda fayda var. Konuşmaya başlamadan önce karşınızdakilerin fikirlerini öğrenerek kendinizi ifade etmeye çalışmalısınız. Aşk hayatınızda artık yüzünüzü geleceğe dönmelisiniz. Kararlı tutumunuzu bu yönde de ortaya koymanız her ikiniz için de doğru kararlar almanızı sağlayacaktır.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim) Bugün

Bugün yakın çevrenizden gelecek destek sizleri daha güçlü kılması muhtemel. Bugün iletişime çok önem vermeli ve sevginizi onlara göstermelisiniz. Konuşmaya başlamadan önce karşınızdakilerin fikirlerini öğrenerek kendinizi ifade etmeye çalışmalısınız. Aşk hayatınızda partnerinize de kulak verin.

Akrep Burcu (23 Ekim – 22 Kasım) Günlük

Bugün özel yaşamınızda eski bir arkadaşınızdan gelecek haberler uzun yıllar önce bitmiş bir ilişkinizle ilgili şükretmenize ve ayrılık kararın sizin için ne kadar doğru olduğunun bilincine varmanıza sebep olacak. Arkadaşlarınıza ayırdığınız bugünün tadını çıkarın. Yeni günler sizin için daha güzel gelecek.

Yay Burcu (23 Kasım – 22 Aralık) Bugün

Bugünü dinlenerek geçirin. Sosyal ve sanatsal faaliyetler size ve ruhunuza da iyi gelecektir. Böylelikle dinlenecek haftaya güçlü bir başlangıç yapabileceksiniz. Maddi konularda kaygılanmanızı gerektirecek bir durum yok. Özel yaşamınızda da akşam saatlerinde yaşayacağınız romantizm tüm kırgınlık ve kızgınlığınızı unutturacaktır sizlere.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak) Yorum

Bugün kendinizi oldukça gergin hissedecek ve çatacak yer arayacaksınız. Yalnız kalma ihtiyacınız oldukça yüksek olacağından ikili ilişkilerinizde tahammülsüz davranışlar sergileyebilir ve ilişkilerinizi zedeleyecek kelimeler sarf edebilirsiniz. Mutlaka sakin olmayı başarmaya çalışmalı ve öfkenizi kontrol altına almaya çalışmalısınız.

Kova Burcu  (21 Ocak – 19 Şubat) Yorum

Bugün birlikte olmaktan hoşlanmadığınız insanlarla da karşılaşabilir veya zaman geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Sahip olduğunuz yüksek enerjiyle onların zararlı enerjilerinden etkilenmeyecek gibi gözüküyorsunuz. Kişisel bakımınızı ve ruhsal beslenmenizi bugün yapabilirsiniz. Bugün sezgileriniz ve hayal gücünüz oldukça kuvvetlidir.

Balık Burcu (20 Şubat – 21 Mart) 15 Eylül

Bugün aile büyükleri ile ilgili konularda sorunlar yaşamanız muhtemel. Fikir ayrılıkları ayrımcılıkla suçlanan aile büyüklerinin stresle sağlık sorunları yaşanmasına neden olabilir. Sakin davranın ve olayları büyüten kişi siz olmayın. Her şey çözüme ulaşacaktır yeter ki siz pozitif davranın. Aşk hayatınızda ise beklediğiniz haber çok yakın.

Bir önceki yazımız olan Çene Altı (Gıdık) Yağlarından Kurtulmanın Yolları başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here