14 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

0
295 views
Günlük burç yorumları 14 Ekim 2019 Pazartesi astrolojik yıldız falı
- Sponsor Bağlantılar -

14 Ekim 2019 Pazartesi günü için günlük burç yorumları şimdiden araştırılmaya başlandı. Okuyucular: astrolojik yıldız falınız günlük hayatınız için neler söylüyor sorusunun cevabını ise sayfamızda bulabilirsiniz. Burçların; aşk, para, sağlık ve konularında yaşayacakları durumlar ise belli oldu. Burçların birçok konudaki yorumları ve karşı karşıya kalabileceği durumlar şimdediden belli oldu.

Koç Burcu 14 Ekim 2019 burç yorumu 

Açıkçası bugün sizin gününüz olmayacak gibi. Kendinizi işlerinize tam anlamıyla veremeyeceğiniz bir gün olabilir. Yaşadığınız bazı problemler var. Bu sizi işinizden soğutabilir ya da performans düşüklüğüne neden olabilir. Bazı kararlar vermekte zorlanabilirsiniz. Özel hayatınızda ise bazı gelişmeler yaşayacaksınız. Ancak bu gelişmeleri olumlu anlamda yaşamak sizin elinizde. Ona karşı bu aralar tavırlarınıza dikkat etmelisiniz. Göz sağlığınız önemli, dikkat etmenizde yarar var.

Boğa Burcu 14 Ekim 2019 burç yorumu

Bugünlerde sizdeki değişikliğin partneriniz de farkına varacak. Bunun için sizden bir açıklama bekliyor olabilir. Hatta sizde sağlam bir açıklama borcunuz var partnerinize. Aksi halde aşk hayatınız riske girecek. Planlarınızın gerçekleşmesi için zamana ihtiyaç duyuyorsunuz. Tabiki  birazda maddi desteğe ihtiyacınız olacak. İş yerinizde bir arkadaşınızla yaşadığınız dayanışmayı yakında küçük bir ortaklığa dönüşebilir. Yakınlarınıza karşı kırıcı olmamalısınız. Daha sakin davranmanız da fayda var.

İkizler Burcu 14 Ekim 2019 burç yorumu

Bugünler özel hayatınızda sorunlar olabilir. Bu iş hayatınızı da olumsuz etkileyebilir. Partneriniz ilk defa sizin isteklerinize karşı kayıtsız kalabilir. Siz onunla birlikte zaman geçirmek istiyor olabilirsiniz. Ancak onun sizi reddetmesi sizi derinden etkileyecek gibi görünüyor. Özel yaşamınızdaki bu durum karşısında işinizde öfkeli ve agresif bir kişiliğe bürünmenize yol açıyor. Duygusal anlamda daha sakin olmalısınız. Bazı şeylere ani tepkiler vermemelisiniz.

Yengeç Burcu 14 Ekim 2019 burç yorumu

Bugün işinizle ilgili tedirginlikleriniz olabilir. İşyerinizin teknik gelişmelerin gerisinde kalması sizi başka seçenekler aramaya başlamanıza neden oluyor. Maddi anlamda sarsılmamak için riskleri ortadan kaldırmanız da yarar var. Aşk hayatınızda ise kendinizi daha açık ifade etmelisiniz. Bu size eskisinden de iyi bir aşk ortamı hazırlamış olacaktır. Aynı meslekten arkadaşlarınıza danıştığınız bazı konularla olabilir. Bunlarla ilgili birkaç gün içinde yanıtlar alabileceksiniz.

Aslan Burcu 13 Ekim 2019 burç yorumu

Bugünlerde aşk hayatınızda enerji kaybına uğruyorsunuz. Her ne kadar bunun sebebini çevrenizde aramış olsanız da, siz de asıl nedeni biliyorsunuz. Açıktır ki bazı konuları aşk hayatınıza dahil ettiğiniz vakit sizde enerji kaybetmeye devam edeceksiniz. Yerinden oynayan dengeleri yerine oturtmanın ötesinde bir durum bu. Yeni kazançlara açık fırsatlar söz konusu olacak gibi. İş ortamınızın şartları, muhtemel kazançları görebilmenize elverişli durumda değil.

İlgili Faydalı Makaleler:

Başak Burcu 14 Ekim 2019 burç yorumu

Bugün iş hayatınızda gelişmeler olabilir. Bu sizi yeni kararlar almaya zorlayabilir. Ama bu süreçte sakin düşünmelisiniz. Ani kararlardan uzak durmalısınız. Özel hayatınızda ise partnerinize küskün davranışlar içinde bulunuyorsunuz. Ancak bunu sürekli devam ettirmeniz durumunda sonunda bazı şeyler ciddi olarak algılanabilir karşı tarafda. Üstelik bu davranışınız doğru kararlar almanıza da mani olabilir. Son günlerdeki zihin dağınıklığından kurtulmanız gerekiyor.

Terazi Burcu 14 Ekim 2019 burç yorumu

Haftanın ilk gününden itibaren sıkıntılarınızı atmış olacaksınız. Ancak işinizde çelişkili baktığınız bir konu var. Bu konu daha uzun süre sizi düşündürmeye devam edecek. Bazen yerinde tahminler yapamıyor olabilirsiniz. Bunlar sizin için kayıp olarak sonuçlanıyor. Aşk hayatınızda ise yeni bir döneme gireceksiniz. Hatta bu dönem sizde biraz emrivaki hissi uyandırıyor ki siz bu histen hiç hoşlanmayan bir burçsunuz. Ama biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Sürprizli günlerin ahengine kendinizi bırakın gitsin.

Akrep Burcu 14 Ekim 2019 burç yorumu

Bugünlerde ruhsal olarak bazı sorunlar yaşayabiliceğiniz bir dönemdesiniz. Aşk hayatınızda ki bunalımlardan çıkmak istiyorsunuz. Ancak sizin için bu hayli zor olacak. Daha önceden planladığınız şekilde çalışmalarınızı sürdürmeniz gerekiyor. Bildiğiniz yöntemlerden vazgeçmek istemeyeceksiniz. Böylelikle sistemli olarak isteklerinizin üzerine gidebileceksiniz. Sezgilerinize fazla güvenmemenizde fayda var. İşinize odaklanmak size iyi gelecek gibi.

Yay Burcu 14 Ekim 2019 burç yorumu

Bugün enerjisi yüksek bir gün olacak sizin için. İş yaşantınızda sorunsuz bir gün sizi bekliyor olacak. Bugün işlerinizi kolaylıkla halledebileceksiniz. Böylelikle kendinize vakit ayırabileceksiniz. Bugün iş yerinizden erken ayrılmanız gerekebilir. Ailenizin de partnerinizi onaylamasıyla birlikte aşk hayatınızda daha ciddi ve güzel adımlar atmaya başladınız. Son zamanlarda aldığınız kilolar başınıza dert olmaya başlayabilir. Formda kalmanın yollarını aramalısınız.

Oğlak Burcu 14 Ekim 2019 burç yorumu

Son zamanlarda özel hayatınız sizi ara sıra çıkmaza sokabilir. Bu memnuniyetsizliği şimdilik dile getirmeseniz bile ilerleyen zamanlarda başınızı oldukça ağrıtacağa benziyor. Kendinizi ruhsal yönden iş yerinde gelişime açık hissedebileceğiniz bir gün olacak sizin iççin. Yalnız başınıza yürütebileceğiniz çalışmalar var. Bunlar bugün daha da verimli olacaktır. Yolculuk yapmak fikriniz aklınıza zaman zaman geliyor olabilir. Ancak bu yolcukları yapmak için parasal konularda iyileşmeniz gerekiyor.

Kova Burcu 14 Ekim 2019 burç yorumu

Bugün işinizle ilgili olumsuzlukları bir kenara bırakın gitsin. Güne pozitif başlamanız birçok gözden kaçırdığınız mutlulukları tekrar görmenizi sağlayabilir. Hayatın size bakmasını istediğiniz gibi siz de hayata o gözle bakın. Kazançlı çıkacak olan sizsiniz. Aşk hayatınızda ise bazı şeyler eskiden güzel gelmemiş olabilir. Ancak şimdilerde sizi çokça hoşnut ediyor. Kendinizi çok yönlü geliştirme çabalarınız var. Bu sizi de partnerinizi de oldukça motive ediyor. Bazı engelleri kaldırırsanız hayatınızı daha kolay yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu 14 Ekim 2019 burç yorumu

Bugünlerde parasal konularda daha tutumlu olmayı öğrenmeniz gerekiyor. Aksi halde finansal anlamda oldukça zorlanacaksınız. İşinizle ilgili yeni yatırımlar sizi geliştirebilir. Kendinize ve işinize yatırım yapmayı yeniden değerlendirmeye almanız yararlı olabilir. Özel hayatınızda ise rutine dur deme zamanı geldi de geçiyor. Aşkınızı belli etmelisiniz artık. Elinizden fazlası gelmese de bu da önemli bir adım olacak sizin için. Bugünlerde sonbahar romantizmi için küçük bir tatil size iyi gelebilir.

İlgili Faydalı Makaleler:

Facebook’ta hadidedikoduya sayfamızı beğenebilir, güncel yazılarımızı anlık olarak takibini yapabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here