12 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

0
283 views
Günlük burç yorumları 12 Ekim 2019 Cuma
12 Ekim 2019 günlük burç yorumları
- Sponsor Bağlantılar -

Koç Burcu 12 Ekim 2019 burç yorumu

İş değişikliği düşüncesi içerisindesiniz. Ancak bunun için doğru zamanlamada değilsiniz. Biraz daha beklemelisiniz. Adımlarınız mantıklı olmalı ve böyle ilerlemelisiniz. Özel hayatınızda tutarsız tavırlarınız olabilir. Dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü partneriniz ani duygu değişimlerinize uyum sağlamakta sıkıntı çekebilir. Ekonomik anlamda kendinizi sıkmanız gereken dönemlerden geçiyorsunuz.

Boğa Burcu 12 Ekim 2019 burç yorumu

İş hayatınızdaki çalışkanlığınızın karşılığını alacaksınız. Yakın zamanda alarak terfi ile ödüllendirilme durumunuz olabilir. Özel hayatınızda yaşanan ufacık sorunda içinize kapanarak sessizliğe bürünüyor olabilirsiniz. Ancak bu durum nedeniyle partnerinizi kızdırıyorsunuz. Kaçmak yerine konuşmuş olsanız sorunlar büyümeden çözüme kavuşabilir. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken dönemlerdesiniz.

İkizler Burcu 12 Ekim 2019 burç yorumu

Son zamanlardaki iş yoğunluğunuz sizi fazlasıyla bunaltmış olabilir. Yoğunluktan kendinizi bırakmış durumdasınız. Aileniz ve arkadaşlarınız yoğunluğunuzu anlamıyor olabilirler. Bu nedenle onları geçiştirdiğinizi düşünüyorlar. Kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırmanız gerekiyor. Bu onlara ve size iyi gelecektir. Özel hayatınızda geçmişte kalan ve bitmiş durumdaki aşklardan sakınmanız yararınıza.

Yengeç Burcu 12 Ekim 2019 burç yorumu

Üstesinden gelemeyeceğiniz konular hakkında söz vermekten kaçınmanız gerekiyor. Zira her şeye yetişmeniz mümkün değil. Dışarıya takındığınız sert maskenizin altında hassas ve bir o kadar da şefkatli bir yürek taşıyorsunuz. Yalnız kaldığınız anlarda geçmişe takılıyor gibisiniz. Kılı kırk yarar bir haliniz var. Özel hayatınızda partnerinizi gereksiz kıskançlıklarla bunaltmanıza gerek yok. Çünkü seviliyorsunuz.

Aslan Burcu 12 Ekim 2019 burç yorumu

İş hayatınızda yoğunluk yaşıyorsunuz. Bu durum sosyal hayatınızı sınırlandırmış durumda. Kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırmama durumunuz sizi bir hayli germeye başladı. Gün içerisinde yaşadığınız sıkıntılarınız olabilir. Bunları özel hayatınıza yansıtmamanız sizin faydanıza olacaktır. Ufak tefek sorunlar yüzünden ilişkinizin bozulmasına asla izin vermemeniz gerekiyor. Stres kaynaklı baş ağrıları yaşama durumunuz olabilir. Bu nedenle kendinizi biraz rahat bırakmanızda yarar var.

Başak Burcu 11 Ekim 2019 burç yorumu

Yoğun bir tempo sonrası nihayet nefes almaya başladınız. Akşam saatlerinizde sevdiklerinizle yapacağınız sosyal aktiviteler olabilir. Bu size fazlasıyla iyi gelebilir. Özel hayatınızda yaşanan problemler olabilir. Ancak ılımlı yapınız sayesinde çözüme kavuşturuyorsunuz. Son zamanlarda yaşadığınız mide ağrılarınız var. Bunun için bir hekime görünmenizde yarar var.

Terazi Burcu 12 Ekim 2019 burç yorumu

İş hayatınız ile özel hayatınızı birbirinden ayırmanın zamanı geldi. İş yaşamınızda gönül ilişkilerinden kaçınmalısınız. Kendi işinize konsantre olmanız gerekiyor. Aksi durumlarda ciddi problemlerle karşı karşıya kalma ihtimaliniz bulunuyor. Sosyal hayatınıza birazcık ara vermek size iyi gelebilir. Kendinizi dinleyip radikal kararlar almalısınız. Aldığınız kararlar doğrultusunda ilerlemelisiniz.

Akrep Burcu 12 Ekim 2019 burç yorumu

Hayatınızın sıradanlığından o kadar sıkılmış bir durumdasınız. İş ve ev arasında ilerleyen hayatınız sizi bitkinleştirmiş vaziyette. Özel hayatınızda uzun zamandır çözüme kavuşturamadığınız problemleriniz var. Bunlar için karar vermeniz gerekebilir. Diş sağlığınıza özen gösterin! Her an problem çıkartabilirler.

Yay Burcu 12 Ekim 2019 burç yorumu

Özgüveniniz ve lider tavrınız kimileri için çekici gelebilir. Ancak bu durumdan hoşlanmayan fazlasıyla insan da olabilir. Bir işinizi hallederken fazla dillendirmeseniz oldukça iyi olacak. Zira olacak işinizi bozmak için sırada bekleyen bir çok insan var. Özel hayatınızda partneriniz ile olan ilişkiniz çalkantılı bir süreçten geçiyor gibi. Partnerinizin size olan ilgisinin azaldığını düşünebilirsiniz. Ancak bu düşünceleriniz ile ona haksızlık ediyorsunuz. Bu karşı tarafta sorun çıkaran tarafın sizmiş gibi görünmenize neden oluyor. Biraz sakin olmanızda fayda var.

Oğlak Burcu 12 Ekim 2019 burç yorumu

Bu kadar titiz davranmanız sizdeki enerji adeta sömürüp bitiriyor. İş hayatınızdaki verici tavırlarınız var. Ancak bunun karşılığını göremiyorsunuz. İş değişikliği yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Bunun için doğru zamanlardasınız. Özel hayatınızda ani karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Bu karşılaşma sonrası fazlasıyla mutlu olacağınız bir gün geçirme durumunuz var.

Kova Burcu 12 Ekim 2019 burç yorumu

İş ve sosyal hayatı aynı yoğunlukta yaşamayı becerebilen nadir insanlardan birisiniz. Bu kadar hızlı yaşamak iyi olabilir. Ancak bir süre sonra sizi yoracak gibi. Ailenize karşı son zamanlarda fazlasıyla ilgi gösteriyorsunuz. Beraber vakit geçirip gönüllerini almanız ilişkileriniz açısından faydalı olacaktır. Özel hayatınız bir süredir rayında ilerliyor. Partnerinize karşı anlayışlı tavırlarınız var. Bu ilişkinizi güzel noktalara taşıyor.

Balık Burcu 12 Ekim 2019 burç yorumu

İş hayatınızdaki fedakar tavırlarınız bulunuyor. Bu durum üstlerinizin gözünden kaçmıyor. İş arkadaşlarınıza karşı takındığınız yardımsever tavırlarınız aranızdaki bağları güçlendiriyor olacak. Özel hayatınızda partnerinize ani yükselmeleriniz söz konusu olabilir. Sevgiliniz bu halinizi anlamakta sıkıntı çekebilir. Romatizmal ağrılara dikkat etmenizde fayda var!

12 burca ait 12 Ekim 2019 günlük burç yorumları makalemizi okudunuz. Aşağıdaki ilgili makaleler kısmı da ilginizi çekebilir.

İlgili Faydalı Makaleler:

Facebook’ta hadidedikoduya sayfamızı beğenebilir, güncel yazılarımızı anlık olarak takibini yapabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here