11 Ekim 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

0
341 views
Günlük burç yorumları 11 Ekim 2019 Cuma
Günlük burç yorumları 11 Ekim 2019 Cuma - 12 burç için
- Sponsor Bağlantılar -

11 Ekim 2019 Cuma günü için günlük burç yorumları şimdiden araştırılmaya başlandı. Okuyucular: astrolojik yıldız falınız günlük hayatınız için neler söylüyor sorusunun cevabını ise sayfamızda bulabilirsiniz. Burçların; aşk, para, sağlık ve iş konularında yaşayacakları durumlar ise belli oldu. Burçların birçok konudaki yorumları ve karşı karşıya kalabileceği durumlar şimdediden belli oldu.

Koç Burcu 11 Ekim 2019 burç yorumu

Kariyer açısından beklediğiniz haberler var. Ancak almakta gecikebilirsiniz. Önemli görüşmeleri ertelemenizde fayda var. Arkadaşlarınızla birlikte geleceğe yönelik projeleriniz olabilir. Ancak bu konuda ilerlemek biraz zaman alabilir. Özel hayatınızda sorunların çözüm aşamasında sergilediğiniz ani sinir durumları var. Bu her şeyin bir anda yıkılmasına neden oluyor.

Boğa Burcu 11 Ekim 2019 burç yorumu

Yeni bir iş arayışı içerisinde olabilirsiniz. Doğru işi bulmanız için harika bir dönem sizin için. Kariyerinizle ilgili konularda, hayatınızı değiştirebilecek ve sizi meşgul edecek konularda önemli kararlar alabilmeniz mümkün. Uzun zamandır ailenize karşı fazlasıyla ihmalkar davranıyorsunuz. Onlara vakit ayırıp gönüllerini almanız ilişkileriniz için yapıcı olacaktır.

İkizler Burcu 11 Ekim 2019 burç yorumu

İletişim içerisindeyken özellikle kullandığınız kelimelere dikkat etmenizde fayda var. Yerine getiremeyeceğiniz sözler vermek isteyebilirsiniz. Ancak bu durum size güven duyan insanları üzebilir. Ailenizle fikir birliği yapmak durumunda kalabilirsiniz. Onları ikna edebilmek için daha fazla çaba harcamanız gerekecek. Kendinizi bu dönemde gergin ve baskı altında olduğunuzu hissedebilirsiniz. Hobilerinize yönelmek sizi oldukça rahatlatacaktır.

Yengeç Burcu 11 Ekim 2019 burç yorumu

Güvendiğiniz kişilerle ilgili beklenmedik gerçeklerle yüzleşmeniz an meselesi. Arkadan konuşmak, dedikodu yapmak veya yapanlarla bir arada olmak size iyi gelmeyecektir. Dostlarınızla seyahate çıkmak için uygun bir zaman değil sizin için. Tatile yönelik kararlar alırken iletişim sorunu yaşamanız muhtemel görünüyor.

Aslan Burcu 11 Ekim 2019 burç yorumu

Kariyerinizle ilgili aldığınız kararlar var. Ancak bunlarla ilgili değişikliğe gidebilirsiniz. Bu durumda imzalamayı düşündüğünüz anlaşmaların tekrar üzerinden geçmeniz gerekebilir. İşle ilgili önceden yapılmış anlaşmalar olabilir. Ancak bunlar da bu süreçten etkilenip bozulabilir. İlişkinizde her şey yolunda gidiyor, ılımlı tavırlarınızı sürdürün. Bu dönemde baş ağrılarınız olabilir, dikkat edin!

Başak Burcu 11 Ekim 2019 burç yorumu

İşiniz ile ilgili konulardaki titiz tavrınız patronlarınızın hoşuna gidiyor. Ancak bu durum sizi fazlasıyla hırpalıyor ve yoruyor. Özel hayatınızı ve işinizi birbirinden ayırın. Yoksa böyle olmadığı sürece eleştiri oklarına maruz kalabilirsiniz. Sanat gibi yaratıcılık gerektiren bir iş kurma hayaliniz olabilir. Ancak bir süre daha projelerinizi ertelemenizde yarar var. İş seyahatlerinde ilginç kişilerle tanışmanız muhtemel. Mide probleminiz olabilir, yediklerinize dikkat edin!

Terazi Burcu 11 Ekim 2019 burç yorumu

İş ile ilgili konularda yapacağınız görüşmeler olabilir. Veya imza atacağınız anlaşmalar. ancak bunlarla ilgili sonuca ulaşmak için zamana ihtiyacınız var. Arkadaşlarınızdan bazıları sizden borç isteyebilir. Yardım etmeden önce kendi bütçenizi düşünmelisiniz. Ona göre hareket etmelisiniz aksi takdirde sizde aynı durumlara düşebilirsiniz. Özel hayatınızda en ufak şeyleri sorun haline getirmeniz yersiz. Çünkü kafanızda olmayan şeyleri kurmanız ilişkinizi bir çıkmaz içerisine sokuyor.

Akrep Burcu 11 Ekim 2019 burç yorumu

Bugün ikili ilişkilerde ve iletişim konularında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızı ve partnerinizi anlamakta zorlanacak gibisiniz. Aranızda ortak nokta bulmanızda fayda var. Aksi takdirde bu zorlanmalarınız ilişkinize sekte vuracak gibi. Ciddi iletişim krizleriyle boğuşma durumunuz var. Bu sizi fazlasıyla gerebilir. Özel hayatınızda partnerinizle olan konuşmalarınızda ağzınızdan çıkan kelimelere özen gösterin.

Yay Burcu 11 Ekim 2019 burç yorumu

Kazanç getirecek konularla ilgili olarak hak ettiğinizden daha azına razı olmak durumunda kalabilirsiniz. İş için yapacağınız seyahatlerde bazı pürüzler yaşamanız muhtemel. İşiniz için kullandığınız iletişim araçlarında, müşteri bilgileri gibi konularda problemler yaşanabilir, dikkat!

Oğlak Burcu 11 Ekim 2019 burç yorumu

Gündeminizi finansal konular meşgul edecek. Birikimlerinizi doğru bir biçimde yönetememe durumunuz var. Bu size zarar verecek. Sahip olduğunuz kaynakları verimli bir biçimde kullanmak isteyebilirsiniz. Bunun için büyüklerinize akıl danışmanın tam sırası. Bazı projelerinizi ertelemek sizi sıkıntıya sokacaktır. Risk almaktan kaçınmanızda fayda var.

Kova Burcu 11 Ekim 2019 burç yorumu

Aile içi ilişkilerde bir tartışmaya neden olabilirsiniz. Ancak bunu engellemenin yolu sizin özverili bir dil kullanmanızdan geçiyor. Aksi durumda sinirler oldukça gerilecek gibi. Özel hayatınızda partnerinizin maddi durumunda meydana gelecek olan olumlu değişiklikler var. Bu durum sizi fazlasıyla mutlu edecek. Mevsimsel yorgunluklar olabilir, dikkat!

Balık Burcu 11 Ekim 2019 burç yorumu

Sevgilinizle ya da eşinizle kuracağınız iletişimde, fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Bu durum aranızda büyük problemler yaratabilir. Ancak buna yol açmasına izin vermeyin. Sözleşme imzalamak ve önemli iş görüşmelerine katılmak için yanlış zamanlardasınız. Alım-satım konularında kararsızlıklarınız olabilir.

İlgili Faydalı Makaleler:

Facebook’ta hadidedikoduya sayfamızı beğenebilir, güncel yazılarımızı anlık olarak takibini yapabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here