1 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

0
407 views
1 ekim 2019 günlük burç yorumları
1 ekim 2019 günlük burç yorumu
- Sponsor Bağlantılar -

1 Ekim 2019 günlük burç yorumları sizlere ne gibi işaretler veriyor olacak? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün size neler diyecek?

Koç Burcu Bugün

İlişkileriniz de hareketli günler sizi bekliyor. Partneriniz ya da ortağınızla bu hafta yoğun iletişim içinde olma durumunuz var. Karşı tarafın bencil yaklaşımı sizi rahatsız edecek gibi. Bir süredir konuşulmayan konularda bu hafta gündeminize gelecek. Hafta ortasından itibaren ilişkinizde yeni ve parlak bir dönem başlama olasılığı yüksek. Yalnız koç burçları hayatınıza her an biri girebilir, hazırlıklı olun.

Boğa Burcu 1 Ekim

Bugünlerde iş yaşamınızda olgunlaşmış gibi görünüyorsunuz. Ancak yine de aldığınız tedbirlerin devamını elden bırakmamaya özen gösterin. Özellikle bugünlerde her şeyi titizlikle incelemenizde yarar var. Aşk hayatınızdaki kötü günleri de geride bırakıyorsunuz. Kendinize temiz bir sayfa açma zamanı artık geldi. Sırt ağrılarınız şu sıralar canınızı oldukça sıkabilir.

İkizler Burcu Bugün

Son günlerde yaşadığınız bir yoğunluk durumu var. Bu durumu kendinize fazla dert etmeniz sizde stres yapmaya başladı bile. Aslında geçici yoğunlukları bu kadar kafanıza takmanıza gerek yok. Adı üstünde geçici bir durum yaşıyorsunuz. Fazla titiz yapınızın sonucu başınıza geliyor bunlar. Aslında partneriniz de aynı meseleden oldukça şikayetçi. Hem sağlığınız hem de çevreniz için kendinize zaman ayırmanızda yarar bulunuyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorum

Sizi yanlış yollara ve kararlara sürükleyen her şeyi fark etmiş durumdasınız. Durumu anlamış bir vaziyette uyandınız bu sabah. Bunun nedenlerini de çok iyi biliyorsunuz aslında. Çevrenize karşı daha seçici ve dikkatli davranmanız gerektiğini öğrenmeye başladınız artık. Şimdi işte ve evde işleri yeniden yoluna koyma zamanı sizin için. Partnerinizle acil bir konuşma yapmanız sizin adınıza iyi olur.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Harika şekilde yeni bir güne başlangıç yapacaksınız. Enerjiniz en üst seviyelerde seyrediyor. Ama bu sizin karşınıza çıkabilecek zorlukları gözardı etmeniz anlamına gelmiyor. Bu durum bir rehavet sebebi olmamalı sizin için. Zorlukları karşısına bir duvar gibi durmalısınız. Onları sakin dingin bir şekilde karşılayıp çözüme ulaştırmak yine sizin hünerli ellerinize kalıyor. Aşk yaşamınızda ise yine sallantılar olmasına rağmen onunda üstesinden gelebilecek durumdasınız. Bunun için emek ve çaba sarf etmekten asla kaçınmayın.

Başak Burcu Bugün

Bugün sizin için serinkanlı ve akılcı bir gün durumunda. Bu yüzden rahat ve sakin bir hafta geçirmek en büyük dileğiniz. İş yerindeki arkadaşlarınızla bugün inanılmaz rahat ve huzurlu bir birliktelik geçirebilirsiniz. Çalışma koşulları iyileşebilir ve birlikte çok farklı eğlenceli aktiviteler yapma ihtimaliniz var. Özel hayatınızda partnerinizle olan sıkıntılarınız var. Ancak yapıcı olarak çözüme kavuşturma ihtimaliniz ise oldukça yüksek.

Terazi Burcu Günlük Yorum

Son birkaç gündür pek bir kararsız bir dönem yaşıyordunuz. Nihayet bugün bunu aştınız. Bir dönemin defteri kapandı ama kısa sürede çok güzel tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konular önümüzdeki günlerin önemli konularından bir tanesi durumunda. Spor yapmaya yeniden başlamanızda ise yarar var.

Akrep Burcu Bugün

Bir süredir yaşadığınız çalkantılı ve kararsız dönemlerinizi atlatmaya başlayabilirsiniz. Bu boşluğun uzun sürmesi sizi fazla etkilemiş durumda ama buna rağmen gösterdiğiniz direnci de hiç hafife almayın. Ailenizle birlikte olmak size daha iyi gelebilir. Onların desteği sizin en iyi dermanınız. Aşk yaşamınızla ilgilide çok güzel bir kısmet sizi bekliyor olacak ancak bunun için gönül gözünüzü açık tutmanız gerekiyor.

Yay Burcu Günlük Yorum

Aşk hayatınızda bir süredir oluşan manasız çelişkilerden kurtulma çabalarınızın var. Bu çabalarınızın ise verdiği sonuçlar sayesinde çok daha huzurlusunuz. İş yeriniz için bunu söylemek çok mümkün gözükmüyor. Hareketli günlerin ortasındasınız ve akılcı davranmanız gerekiyor. Maddi sorunlar önümüzdeki günlerde yeniden gündeme gelme ihtimali var.

Oğlak Burcu Günlük

Haftaya güzel başlamış durumdasınız. Bunun etkisi ile bugün de güzel enerjiler devam ediyor olacak. İş ve sosyal hayatınızın istediğiniz gibi bir düzende gitmesi sizi oldukça neşelendiriyor. Kafanızda yeni sorular yaratacak teklifler kapıda gibi, iyi düşünmenizde ise yarar var. Özel hayatınızda partnerinize yapmayı düşündüğünüz jestler bulunuyor. Bu konuda da doğru yoldasınız ve böyle devam etmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmiş dönemde yaptığınız hatalarınızı artık takmanıza gerek yok. Önünüze bakın, devam edin. Geçmişe takılı kalırsanız şimdiyi yaşayamaz ve mutlu olamazsınız. Artık kendinize yeni bir sayfa açmanız gerekiyor. Kendinizi önem sırasında kendiniz için daha üst sıralara yerleştirmeniz gerekiyor. Enerjinizi iyi kullanmalı ve bu hafta için kendinize çok düzgün bir yol haritası çizmenizde fayda var. Özel hayatınızda partnerinize olan düzgün yaklaşımınız ilişkinizin daha güçlü kalmasını sağlıyor.

Balık Burcu 1 Ekim

İş yerinizde gerçekleşecek ani değişimler var. Bu sizi derinden etkileyebilir. Kendinizi düşünüp, doğru kararlar vererek, yılmayan yapınızla devam etmeniz gerekli. Hayatınızla ilgili verdiğiniz kararlar kimilerine yanlış gelse de doğruluğundan ve dürüstlüğünden emin olduğunuz konularda kendinizden asla taviz vermemeye çalışın. Özel hayatınızda her şey yoluna girecek gibi, emeklerinizin karşılığını alacağınız zamanlar.

- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here