14 Eylül 2019 Burç Yorumları

0
37 views
14 Eylül 2019 Burç Yorumları
- Sponsor Bağlantılar -

14 Eylül 2019 burç yorumları ile burçlar insanlara kariyer, sağlık, insan ilişkileri ve aşk hayatı hakkında birçok ipucu veriyor. Astroloji severler günlük burç yorumlarını okuyor.

14 Eylül 2019 Burç Yorumları

Koç Burcu (22 Mart – 20 Nisan) 14 Eylül 2019

Parasal anlamda kendinizi oldukça güçlü hissettiğiniz bir gün olacak.  Gelirinizin fazlasıyla arttığı bu dönemi akıllıca değerlendirmeli ve sağlıklı yatırım planları ortaya koymalısınız. İşinizle ilgili yükselişin başladığı bu dönemde son derece dikkatli olmalı ve rakiplerinize karşı tedbirli davranmanızda fayda var. Özel yaşamınızda  partnerinizin sizden sakladığı bir şeyler olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Bu kuruntunuzdan kaçınmanızda fayda var.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs) Günlük Yorum

Kendinizi fazlasıyla yorgun hissedebileceğiniz bir gün olarak geçirmeniz muhtemel. İş hayatınızdaki yük sizi fazlasıyla yıpratıyor, yöneticinizle konuşup bir iş bölümü yapmanız sizin için en doğru karar olacaktır. İş  yerindeki yoğunluğunuz özel hayatınıza da yansıyor. Partnerinize daha fazla zaman ayırmalısınız.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 23 Haziran) Günlük

Yakın çevrenizde gelişen şanslı olayların sizi de olumlu yönde etkileyeceğine işaret etmektedir. Daha önce hiç yaşamadığınız bir şey yaşamanız muhtemel. Bu ise sizi fazlasıyla mutlu edebilir. Maddi konularda yapacağınız görüşmelerin olumlu gelişmesi ile birlikte kısa sürede isteklerinize ulaşabileceksiniz. Bugün işinizle ilgili hemen her konuda hayranlık uyandıracak ve yeni şanslar elde edeceğiniz imkânlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu (22 Haziran – 23 Temmuz) Bugün

Sağlığınıza oldukça önem vermeniz gereken bir gündesiniz. Fiziksel yorgunluklarınız hayatınızın her noktasını etkilemekte. Günün ilerleyen saatlerinde işinizle ilgili keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni fikirlere açık olmalı ve  ve sizden deneyimli insanların fikirlerinden de faydalanmalısınız. Maddi konularda oldukça şanslısınız unuttuğunuz ya da uzun zamandır tahsil edemediğiniz bir alacağınız bugün elinize ulaşabilir.

Aslan Burcu (24 Temmuz – 22 Ağustos) Yorum

Gökyüzü işinizle ilgili konularda ortaklaşa hareket ettiğiniz insanlarla iletişime önem vermenizin gerekliliğine dikkat çekiyor. Kontrolü karşı tarafa bırakmanız bir takım gecikmeleri ve buna bağlı maddi sorunları beraberinde getirecek gibi gözüküyor. İşinizle ilgili konulara daha fazla hassasiyet göstermeli ve farklılığınızı ön plana çıkaracak tarzda hareket etmeniz sizin faydanıza. Özel yaşamınızda ise geçmişte yaşadığınız sıkıntılı süreçlerin zihninizde uyanmasına ise asla izin vermeyin.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül) 14 Eylül

Bugün iş hayatınızda önemli bir sözleşmenin altına imza atabilir maddi anlamda da ödüllendirilebilirsiniz. İletişime çok önem vermeli konuşmaya başlamadan önce karşınızdakilerin fikirlerini öğrenerek kendinizi ifade etmeye özen göstermelisiniz. Özel hayatınızda ise partnerinizi ince ayrıntılarla bunaltmamaya dikkat edin.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim) Bugün

İş ve özel yaşamınızla ilgili isteklerinize gittikçe yaklaştığınızı hissedeceksiniz. Bunun için büyük bir heyecan yaşayabilirsiniz. İş ve özel yaşamınızda şans sizden yana gözüküyor. Yeni tanışacağınız ve sizden yaşça küçük birinin yoğun ilgisi sizi yeni bir o kadar da dikkat edilmesi gereken bir ilişki içine sokması muhtemel.

Akrep Burcu (23 Ekim – 22 Kasım) Günlük

Hemen her konuda kararlı disiplinli ve cesur söylemlerde bulunarak rahatsızlıklarınızdan uzaklaşıp kendi istediğiniz şekilde olayları yönlendirebilirsiniz. Yeni başlangıçlar finansal anlamda güçleneceğiniz olumlu etkileri de beraberinde getiriyor. Akıllıca yaptığınız seçimler her bakımdan kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Özel yaşamınızda partnerinizin  geçmişte sizi üzen kıran davranışlarını tekrarlaması ise yeni gerginliklere neden olabilir.

Yay Burcu (23 Kasım – 22 Aralık) Günlük

Maddi konularda geçmişte yapmış olduğunuz harcamalar şimdilerde sizi fazlasıyla sıkıntıya sokuyor. Ani gelişen seyahatler bütçenizi oldukça sarsacak. Unutmayın hayatınızda herkes için bir şeyler yapamazsınız. Bu konuda dikkatli davranmalısınız. Partnerinize karşı takındığınız otoriter tavır onu sizden uzaklaştırıyor.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak) Günlük Yorum

Gökyüzü bugün eş ya da sevgilinizden kaynaklanabilecek olumlu etkilere işaret etmekte. İlişkinizle ilgili evlilik teklifi ile gelebilir. Bu beraberlik te sıkıntı da sevinçte paylaşılır fakat işin içine gizlenen olaylar girdiğinde durum fazlası ile değişecektir.

Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat) Bugün

Yaptığınız işlerle ön plana çıkmaya başlamanızla birlikte rakiplerinizden gelecek haksız saldırı ve eleştirilerle karşılaşmanız muhtemel. Bırakın onlar konuşsunlar. Emeğinizin haklı başarı ve getirisinin keyfini ve güvencesini sürün. İşinize, hedeflerinize ve başarıya odaklanın. Özel yaşamınızda ise partnerinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Maddi anlamda yaşanacak tartışmaların içinde olmamaya özen gösterin.

Balık Burcu (20 Şubat – 21 Mart) 14 Eylül

İş hayatınızda beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Herkesin gözü sizin üzerinizdeymiş gibi hissedeceksiniz. Kendinize inanın ve yeteneklerinize güvenin. Yapmanız gerekenleri yerine getirmenin huzurunu yaşayın. Özel yaşamınızda partnerinizin sebep olacağı problemlerle gergin bir gün geçirebilirsiniz.

- Sponsor Bağlantılar -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here